vardallar

THY'den beklenen hamle oradan geldi! Eren Bülbül'ün adı göklerde yaşatılacak!

BAYKAR Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, SİHA'ya Eren Bülbül'ün adının verildiğini duyurdu.

Gündem 26.06.2019, 21:24
THY'den beklenen hamle oradan geldi! Eren Bülbül'ün adı göklerde yaşatılacak!

Türk Hava Yolları'nın bünyesine kattığı uçak için açtığı adı ne olsun anketine, twitter kullanıcıları verilen şıklardan ayrı olarak #AdıErenOlsun etiketiyle 50.000'in üzerinde twit atarak THY'ye çağrıda bulunmuştu.

Kampanyaya bir çok ünlü isim destek verirken en büyük destek ise BAYKAR Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar'dan geldi. Bayraktar #AdıErenOlsun etiketi altında yaptığı paylaşımda, Eğitimde kullanılan SİHAlardan birine Eren'in adını verdiklerini duyurdu.

BAYKAR resmi hesabından yayınlanan "Eğitimde kullandığımız Bayraktar TB2 SİHA'lardan birine şehidimiz Eren'in adını veriyoruz. Aziz şehidimizin hatırası semalarımızda yaşayacak. #iyikivarsınEren #AdıErenOlsun" mesajını paylaşan Selçuk Bayraktar "pkk tarafından kalleşce Şehit edilen yüksek dağların Kartalı Eren.. Aziz İsmini SİHA'mız Semalarımızda uçuracak artık.. Ruhun şad olsun. Semalarımızda Hür ve Özgür... #AdıErenOlsun" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (5)
ali erdoğan 2 yıl önce
"EREN GÖKLERDE" YAKIŞIR.
alp 2 yıl önce
Aslan parçası
mehmet 2 yıl önce
pkk Karadenize gelmesi hayal bile degildi ,Trabzona hic mi hic hayal edilmezdi akp ile gercek oldu .
EREN'e ALLAHTAN RAHMET...
Ahmet 2 yıl önce
Çok olumlu olur düşünenlerden ve hayata geçirenlerden Allah razı olsun bize rum ve pontus gibi yakıştırma yapanlarında Allah belasını versin
Kadirsen 2 yıl önce
Seni sehit edenler chp ittifak halinde erenim.ruhun şad olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@