Tapu ve Kadastro personel alımı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere sınavla 130 sözleşmeli personel alacak. Adaylar başvurularını Tapu ve Kadastro Bölge müdürlüklerinden birine yalnız bir unvan için 27 Ocak 2010 tarihinde mesai saati sonu

Tapu ve Kadastro personel alımı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere sınavla 130 sözleşmeli personel alacak.


Adaylar başvurularını Tapu ve Kadastro Bölge müdürlüklerinden birine yalnız bir unvan için 27 Ocak 2010 tarihinde mesai saati sonuna kadar şahsen yapacak. İçişleri Bakanlığı da sözlü sınavla, 15 dernekler denetçi yardımcısı alacak.

İçişleri Bakanlığı'nın sınava ilişkin duyurusu dünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. Sözlü sınav, 9-10-11 Mart 2010 tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirilecek.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi de Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde görevlendirilmek üzere sınavla toplam 28 sözleşmeli personel alacak

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler