banner536

banner526

banner513

Sosyal medyada Barış Pınarı Harekatı manipülasyonu!

Barış Pınarı Harekatı'nda iğrenç tuzak!

Gündem 10.10.2019, 08:42
Sosyal medyada Barış Pınarı Harekatı manipülasyonu!

Suriye'nin kuzeyinde başlatılan Barış Pınarı Harekatı için düğmeye basılmasıyla terör örgütüne yakın hesaplar, tarihteki katliam fotoğraflarını kullanarak sosyal medyada manipülasyona başladı.

Suriye'nin kuzeyinde oluşturulmak istenen güvenli bölge için hazırlıkların tamamlanmasından sonra, Erdoğan'ın talimatıyla operasyon başlatılmıştı.

Tarihteki katliamlardan fotoğrafları kullanan sosyal medya hesapları, söz konusu karelerin Türkiye'nin Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı harekatlarında gerçekleştiğini iddia etti.

Sosyal medyada, "Türkiye'nin önceden yaptığı bu. Yeniden yapmayacağını mı düşünüyorsunuz?" şeklinde yer alan paylaşıma, 90'lı yıllardaki Hocalı Katliamı'na ait bir fotoğraf eklendi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Kenan 10 ay önce
Merak etmeyin bu tip yalan haberleri güzel ülkemdede yayacak olan çok hain var. Hainsiniz diyincede kızıyorlar
İbraam 10 ay önce
Bu harekat inşAllah akp yi kuyudan çıkarma harekatı deyildir. Yoksa şanlı Türk ordusu söz konusu VATAN ise dünyanın her gücü İle mücadele azmi hakkı ve kudretine sahiptir...
bla bla 10 ay önce
sormadan edemiyorum. biz ne üyesiyiz? NATO. nato nedir? eski komünizm tehdidine karşı şimdiki rusya ve çin ittifakına karşı olan genel anlamda emperyal çıkarları koruyan ve yine ucu hep amerikan çıkarına çıkan pakt. bu harekat ve genel anlamdaki suriye politikası ne zaman çözüme yönelik oldu? hiçbir zaman. bu tırt haberler bana hiç birşey ifade etmiyor. amaç olmayan kürt milleti diasporası yaratmak. bunu ülke içinde de yapıyor. bu konuda iktidar lokomotiftir. kürt diasporası yarattılar. sanki bu hülkede farklılaşmış halk olarak sadece kürtler var. sanki yanlış politikalar sadece kürtleri vurmuş gibi aşağı kürt yukarı kürt sağı kürt solu kürt. oysa meclisin neredeyse %60-80 i gerek aşiret gerekse aile bağları ile hep doğu kökenli. bu yüzden vatan millet sakarya laflarına karnım tok. bana sonuçla gelin. bu haberler dikkat dağıtma için zaten.
Tursun 10 ay önce
Dün tündur pugün bu gün
Ahmet 10 ay önce
Buda Türkçe katili. Hiç mi okula gitmedin arkadaşım ya

Gelişmelerden Haberdar Olun

@