banner526

banner535

SON DAKİKA! İstanbul Seçimleri Yenilenecek!

Yüksek Seçim Kurulu İstanbul Seçimleri kararını verdi.

Gündem 06.05.2019, 19:26 06.05.2019, 20:28
SON DAKİKA! İstanbul Seçimleri Yenilenecek!

YSK, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptaline ve yenilenmesine karar verdi.

AK Parti YSK Temsilcisi Recep Özel, 'İstanbul seçimleri yenileniyor, hayırlı olsun' dedi.

YSK'da AK Parti’nin itirazı 4 ret oyuna karşılık 7 oyla kabul edildi.

AK Parti'li Özel: İstanbul seçimleri yenileniyor

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi Recep Özel, Twitter hesabından, "İstanbul seçimleri yenileniyor, hayırlı olsun" açıklamasını yaptı.

MHP Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi Ercan: İstanbul'da seçimler yenileniyor

MHP Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi Kürşat Türker Ercan da Twitter hesabında "Yüksek Seçim Kurulu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Seçimleri için AK Parti'nin yapmış olduğu olağanüstü itirazı oy çokluğu ile kabul etti. İstanbul'da seçimler yenileniyor" dedi. Ercan, "MHP Maltepe itirazları ile Büyükçekmece itirazlarının görüşülmesine devam edilecek" diye de yazdı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (17)
Ömer Çelik 1 yıl önce
06.05.2019 Sivil darbesi olmuştur.. Bu ülkeyi bitirenlere yazıklar olsun..
trbzn 1 yıl önce
işte demokrasiyi görün. tek adamcılık sistemi deyince kızanlar da görsün. bu ülkede sadece onun dediği olur. aksini iddia eden ya fetöcüdür ya vatan haini. yaptıkları yanlış da olsa destek veren hemşehrilerim siz de bu günahlara ortaksınız...
İbraam 1 yıl önce
Artık bu ülkede resmen dikta rejimi başlamıştır. YSK ve yargı yok hükmündedir. Olacaklardan akp ve Tayyip sorumludur. Kefen giyenler memleketi kurtarsın. Herkesi sağduyulu olmaya davet ediyorum, kimse sokaklara çıkmasın, akp kendi ipini çekmiştir, oturun batışı seyredin.
Trabzonspor 1967 1 yıl önce
Kim inanır ? Kadir İnanır :) Adalet bu ülkede bir kadın adından ibaret...
ibraam 1 yıl önce
ysk tehdit edildi. ve seçimler iptal ettirtildi. domokrasi öldü..artık batan ülkeyi cumhur ittifakı kurtarsın. herkesi sağ duyuya davet ediyorum. kimse sokağa çıkmasın. adamın, batan ülkenin ihalesini iç savaşa kesmek gibi bir tercihi bu.. provakasyona gelmeyin..
Fetih 1 yıl önce
Ekonomi 10 numara seçim yapalım hep. Ramazan ayında günaha soktular. Terbiyesizler
Ali Papa 1 yıl önce
Binali Yıldırımı istifa ettirip yerine Soylu'yu aday gösterme planları var. Akıllarına göre 13800 fark var ya İstanbuldaki Trabzonlu ve Karadenizlililerin oyunu alırız diye düşünüyorlar. Ama en iyimser tahmine göre sn. Erdoğan bile aday olsa, enaz 200 bin oy fark yiyecekler. Seçmen kütüklerinde kanunen güncelleme imkanı yok. Sadece ölüm ve istifa halinde yeni aday belirlenebiliyor. İlçeleri iptal et mediler, çünki meclis çoğunlukları azalabilirdi. Etmediler kelimesini özellik™le kullandım. Seçimi iptal eden görünürde YSK ama gerçekte kimin iptal ettiği izahtan vareste. YSK artık sadece formalite, karar yukardan veriliyor.
SSS 1 yıl önce
bU yolsuzluk sadece AKp mi yapıldı ne malum daha önceleri chp yapılmadığı..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@