banner556

Sokağa çıkma yasağında çatı katında boks

İki kişi, dışarı çıkamadıkları için boks antrenmanlarını evlerinin çatı katında yaptı.

Gündem 11.04.2020, 09:52 11.04.2020, 09:58
Sokağa çıkma yasağında çatı katında boks

Korona virüsle mücadele kapsamında sokağa çıkma yasağı ilan edildi. İstanbul Ümraniye’de yaşayan iki kişi, dışarı çıkamadıkları için boks antrenmanlarını evlerinin çatı katında yaptı. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle çatı katında antrenman yapan boksörler havadan görüntülendi.

Korona virüsle mücadele kapsamında 30 büyükşehir ile Zonguldak ilinde hafta sonu sokağa çıkma yasağı ilan edildi. 2 gün boyunca sürecek yasak Cumartesi günü saat 00.00 itibariyle hayata geçirildi. Sokağa çıkma yasağıyla beraber belli istisnalar haricinde vatandaşlar evlerinde kaldı. Ümraniye’de yaşayan iki kişi de sokağa çıkamayınca boks antrenmanlarını binalarının çatı katında yaptı. Sokağa çıkma yasağına karşın formlarını korumak isteyen boksörlerin çatı katında boks antrenmanı yaptı.

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle çatı katında boks antrenmanı yapan boksörler drone ile havadan görüntülendi.

Yorumlar (1)
Ali Papa 10 ay önce
10 yaşında bir çocuğa sorsalardı;iki saat sonra iki günlük sokağa çıkma yasağı koysak, vatandaş ne yapar deselerdi, dün akşamki büyükşehirler ve hatta bazı diğer şehirlerde fırın ve market önlerinde oluşan, sosyal mesafe kuralını oldukça fazla bir şekilde ihlal edip (Birçok ülkeye gönderilen ama halkımızın %90 nına ulaştırılamadığı için ve paraylada alamadıkları için maskesizde çıkmak zorunda kalındığı için) , iki günlük sokağa çıkma yasağının faydasının birçok katı fazla zarar veren hatayı öngörürdü ya. Böyle bir zamanda, kimseye danışmadan, tedbir almadan bir veya birkaç kişinin talimatıyla karar almanın zararlarını anlamak için daha kaç kötü durumla karşılaşmak lazım ya?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@