Silivri Cezaevi'nde hareketlilik

Ergenekon” davası kapsamında 46'sı tutuklu 86 sanığın yargılanmasına devam edileceği Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi önünde hareketlilik başladı. Emekli Tuğgeneral Veli Küçük, İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, Cumhuriyet Gazetesi i

Gündem 23.10.2008, 09:32
Silivri Cezaevi'nde hareketlilik
Ergenekon” davası kapsamında 46'sı tutuklu 86 sanığın yargılanmasına devam edileceği Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi önünde hareketlilik başladı.


Emekli Tuğgeneral Veli Küçük, İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, Cumhuriyet Gazetesi imtiyaz sahibi ve başyazarı İlhan Selçuk ile eski İstanbul Üniversitesi (İÜ) Rektörü Kemal Yalçın Alemdaroğlu'nun da sanıkları arasında bulunduğu davanın görüldüğü Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi çevresinde sabahın erken saatlerinden itibaren jandarma ekiplerince güvenlik önlemleri alındı.


Personel sayısını artırdığı görülen jandarma, seyyar satıcı ve diğer grupların yerleşke önüne girememeleri için barikatlar kurdu.


Bu arada, basın kuruluşlarına ait canlı yayın araçları da yerleşke önünde kendilerine ayrılan yerlere konuşlandı.


Cezaevi içindeki adliyede duruşmayı izleyecek basın mensupları ise “ziyaretçi girişi” bölümünde işlemlerini yaptırmaya başladı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@