Siirt Valisi Atik, TGC'yi ziyaret etti

Siirt Valisi Trabzon Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Siirt Valisi Atik, TGC'yi ziyaret etti

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, Trabzon Gazeteciler Cemiyetini (TGC) ziyaret etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun himayesinde devam eden "Kardeş Şehirler Projesi" kapsamında Trabzon'a gelerek çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Vali Atik, Güneydoğu, Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesi arasında sevgi köprüleri kurmaya devam ettiklerini belirterek, "Cemiyete olan ziyaretimi, baba ocağı gibi görüyorum. Ben de bir meslektaşınız sayılırım. Spor yorumcusu olarak köşe yazarlığım var. Değerli TGC Başkanı Yusuf Turgut ağabeyimizin üzerimizde emeği büyüktür." ifadelerine yer verdi.

Siirtten gelen 150 kişilik ekiple Trabzonspor maçına da katıldıklarını belirten Vali Atik, şunları kaydetti:

"Projenin hayata geçmesinde çok büyük katkıları olan 'Kardeş Şehirler Projesi Koordinatörü Ahmet Külekçi'ye de teşekkür ediyorum. Trabzon-Siirt kardeşliği önümüzdeki günlerde farklı organizasyonlarla devam edecektir."

TGC Başkanı Yusuf Turgut da ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, Siirt Valisi Atik ile Siirt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Durak'a günün anısına plaket verdi.

Ziyarette Vali Atik ile Siirt AK Parti Milletvekili Osman Ören, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Bilşat Taşkın, Siirt İl Özel İdare Spor Başkanı Hıfzullah Canpolat, Kurtalan Belediye Başkan Vekili Nevzat Karaatay, Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan, Siirt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Durak ve Siirtspor Taraftarlar Derneği Başkanı Cuma Ali Şeker de yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2018, 15:39
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER