banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Sigarada yeni dönem yarın başlıyor

Tütün mamullerinde düz ve standart paket" uygulamasına 5 Aralık'ta geçilecek.

Gündem 04.12.2019, 12:05
Sigarada yeni dönem yarın başlıyor

5 Aralık’tan itibaren artık eski paketlerle tütün mamulleri üretilmeyecek. Bir aylık süreçte, yani 5 Ocak’a kadar yeni paketlerle üretim yapılacağı gibi mevcut paketlerin piyasadaki satışı devam edecek.

5 Ocak 2020 itibarı ile sadece yeni standart paketlerin satışı yapılabilecek ve piyasada eski tip paket bulunmayacak.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Murat 10 ay önce
Hele sükür yani bilmedigimiz zehiri icmeyecegiz ucuz diye avrupali sigara paketleri geliyor bu daha iyi sigara tüketenler icin avrupada artik sigara icen kalmadi herkes elektrik sigara nikotinsiz iciyor vatanimizda duyduguma göre daha saglikli oldugu icin yasakmis anlamakta güclük cekiyorum nargile icilen bir ülkede nargile sigara yasaklanmamaliydi sigara zehir dolu nikotinsiz de zararli o kadar degil
yakun 10 ay önce
Hamt olsun yaratana, bu günleri de gördük. Türkiye' nin uçurulacağını söyledikleri zaman inanmakta güçlük çekiyorduk. Bu uygulama ile Türkiye’ de çalışanların ücretlerine %4+3 zam yapılırken yılda elektriğe% 60 zam yapılmayacak, akaryakıt fiyatları altın fiyatları ile yarışmayacak, doğalgaz parasız verilecek, akepeli belediyeler suyu bedava verecek, millet kıraathanelerinde insanlar çaylarını yudumlayıp, kekelerini yiyecek, oradan yayılmak üzere millet bahçelerine geçecekler orada okçular vakfının temin ettiği bedava oklarla keklik avlayacaklar. Cuma namazlarını Cubuti’ de yaptığımız camide kılacak, Katar Emirinin hibe ettiği uçakla yurda dönüp millet bahçelerindeki çalışmalarına devam edecekler. Almanya bizi kıskanacak, Fransa bizi kıskanacak, İtalyanlar, Hollandalılar zaden kıskanıyor kıskanmasalardı seçim propagandası için Hollandaya kaçak yolla giden Hanımefendi Bakanımızı Başbakanları törenle karşılardı. Sınır dışı edilmezdi. Ey……………..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@