Seda Sayan CHP’li Nazlıaka’yı topa tuttu

CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka ile ünlü sanatçı Seda Sayan arasındaki polemik sertleşti. Sayan, kendisini eleştiren Nazlıaka’ya “botokslu” eleştirisini yöneltti. Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla katılan Seda Sayan, programına

Seda Sayan CHP’li Nazlıaka’yı topa tuttu
CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka ile ünlü sanatçı Seda Sayan arasındaki polemik sertleşti. Sayan, kendisini eleştiren Nazlıaka’ya “botokslu” eleştirisini yöneltti.
 
Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla katılan Seda Sayan, programına çıkardığı iki eşinin katili adamla ilgili eleştiriler yönelten CHP’li Aylin Nazlıaka’ya ateş püskürdü. Sayan, “Bir vekilin kendini ortaya atması çok üzücü. En kötü şey yargısız infazdır. Programımın izlemeden, dinlemeden ortalığın velveleye verilmesi çok üzücü” diye başladığı konuşmasında, eleştirilerini gittikçe sertleştirdi. Aylin Nazlıaka’ya yüklenen Sayan, “Ayakkabıyı da fırlatamadı çünkü yürek yok onda. Botokslarıyla gündeme gelip meşhur olmuş bir vekil nasıl Seda Sayan’ı anlamadan böyle konuşabiliyor? Ben Aylin Nazlıaka’yı aradım ve dedim ki, ‘Sayın vekilim kadınlarla ilgili görüşlerinize katılıyorum’. Ben bunları söylerken bir baktım ki vekil hanımı susturmak mümkün değil, en sonunda dedim ki, ‘Ben sizi Seda Sayan olarak aramıyorum, beni dinlemek zorundasınız’. Kadın bıdı bıdı konuştu, öyle bir seriye bağladı ki; "Ben bu yola baş koydum…Ben bu ülkeye vergi verdim, senin maaşını ben veriyorum, sen bu ülke için ne yaptın? Senin maaşını ben veriyorum, beni dinleyeceksin. Aylin Nazlıaka’nın programımı izlemiş olması imkânsız çünkü protestodaydı. Protesto protesto gezen bir vekil o, başka da bir şey yaptığı yok. Madem ki kadınlar için bir şey yapıyorsun önce beni arayıp doğruluğunu soracaksın. Sen benim sponsorumu neden arıyorsun? Sponsorun biri girer biri çıkar. Sponsor olsa ne olur olmasa ne olur?” diye konuştu.
 
“SEN BU ÜLKE İÇİN NE YAPTIN NAZLIAKA?”
 
Ortalığı karıştıranın Nazlıaka olduğunu savunan Seda Sayan, “Şiddete hayır diyen vekil, ’Meclis kürsüsünden ayakkabı fırlatacağım’ diyor. O kadın zaten kendisiyle çelişiyor. Sen bu ülke için ne yaptın Aylin Nazlıaka? Ben yurtlar yaptırıyorum kızlar okusun diye. Sen kimsin? İcraat yap icraat!” dedi.
 
CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın şöhret tutkusu olduğunu ileri süren Sayan, “İlk kez bir vekilin botokslarından bahsediliyor. Demek ki bir şey var. Sen beni karalama kampanyasına giriyorsun, sen kimsin, ben seni konuşturur muyum? Bu halk seni konuşturur mu? Sen beni karalayabilir misin” ifadelerini kullandı.
 
Programına çıkardığı konuğun afla dışarı çıktığını hatırlatan ve medyaya çağrıda bulunan Sayan, “Gidip o vekile sorun. O adam kimin affıyla dışarı çıktı? Cevap veremez o vekil, çünkü şu an botoks yaptırıyordur!"

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler