Saadet Partisi'nden olay yaratacak açıklama...

Saadet Partisi'nden, Ak Parti'ye ve AK Parti politikalarının üniversite gençliğinin yaşam tarzına nasıl yansıdığına dair olay yaratacak bir iddia geldi! Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Akkiraz, Çorum'da yaptığı ve AK Parti hükümetinin politi

Saadet Partisi'nden olay yaratacak açıklama...
Saadet Partisi'nden, Ak Parti'ye ve AK Parti politikalarının üniversite gençliğinin yaşam tarzına nasıl yansıdığına dair olay yaratacak bir iddia geldi! Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Akkiraz, Çorum'da yaptığı ve AK Parti hükümetinin politikalarını eleştirdiği konuşmasında "Üniversiteli gençlerimizin yüzde 60'ı cünüp geziyor" dedi. Akkiraz, bunun sorumlusu olarak da AK Parti'yi işaret etti.
 
SP Genel Başkan Yardımcısı Akkiraz, partisinin İl Divan Toplantısına katılmak üzere gittiği Çorum'da, Turgut Özal İşmerkezi Toplantı Salonu'nda yapılan İl Divan Toplantısı'nda yaptığı konuşmasında AKP iktidarını da çok ağır sözlerle eleştirdi. "Bugün AKP'nin uyguladığı politikaların Türkiye'ye ve dünyaya saadet ve mutluluk getirmesinin mümkün olmadığı"nı söyleyen Akkiraz, AKP çizgisinin ve siyaset anlayışının milletin temel hak ve anlayışına, milli ve manevi değerlerine son derece uzak bir çizgi olduğunu ileri sürdü.
 
"ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN YÜZDE 60'E CÜNÜP GEZİYOR"
 
Akkiraz, "62. hükümet programı Türkiye'de sorunların artarak devam edeceğinin habercisidir. Programın hiçbir satırında din ve ahlakını geliştirmeye, ahlaki çöküntüyü önlemeye yönelik tek bir cümle yoktur. Toplum çürüyor. Ancak hükümet programında toplumsal ahlakın yeniden tesisine yönelik hiçbir gayret yok. Toplumumuzda boşanmalar arttı, fuhuş, hırsızlık, kumar, kavgalar her geçen gün artıyor. Bunlar artık sıradan olaylar haline geldi. Yeni Adliye Sarayları yapılıyor ancak buna rağmen suç oranları artıyor. Aynı şekilde cezaevleri yapılıyor, buna bağlı olarak cezaevlerindeki tutuklu sayısı artıyor. Kısacası yeni hükümet programı tam bir fiyaskodur. Günümüz gençleri temizlikten uzak yetişiyor. Öyle ki gusül ABDesti almayı bilmeyen birçok gencimiz var. Üniversiteli gençlerin yüzde 60'e cünüp geziyor" dedi.
 

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler