banner518

Rüştü Reçber koronavirüse yakalandı!

Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber’in koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Koronavirüs testi pozitif çıkan eski milli oyuncu Rüştü

Gündem 28.03.2020, 23:33 28.03.2020, 23:38
Rüştü Reçber koronavirüse yakalandı!

Eski Milli kaleci Rüştü Reçber koronavirüse yakalandı. Gelişmeyi doğrulayan eşi Işıl Reçber açıklama yaptı.

İşte Işıl Reçber'in açıklaması;

"Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü'yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin .

Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır.

Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli....#sengüçlüsünRR"


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Akın aydın 2 ay önce
Allahım acil şifalar versin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@