Resul Dindar'dan Trabzonspor'a özür

Trabzonspor’un cuma günü Avni Aker Stadyumu’nda yapacağı sezon açılışında Fenerbahçeli olduğu iddia edilen sanatçı Soner Sarıkabadayı’nın konser vereceğinin açıklanması, bordo mavili camiada tepkiyle karşılandı.Bordo mavili taraftarlar, yönetimi bu kararı

Gündem 13.08.2014, 22:03
Resul Dindar'dan Trabzonspor'a özür

Trabzonspor’un cuma günü Avni Aker Stadyumu’nda yapacağı sezon açılışında Fenerbahçeli olduğu iddia edilen sanatçı Soner Sarıkabadayı’nın konser vereceğinin açıklanması, bordo mavili camiada tepkiyle karşılandı.

Bordo mavili taraftarlar, yönetimi bu kararından dolayı eleştirdi. Karadenizli sanatçı Resul Dindar'da Trabzonspor yönetimine bu karardan dolayı sosyal medya üzerinden tepki gösterdi, "Olmadı Trabzonspor'um. Senin sezona başlangıcın yöreden, kültürden yana olmalıydı. Soner bilir mi kudretini? Tulum, kemençe, horon olmalıydı" ifadelerini kullanmıştı. 

Gelin görün ki Karadenizli insanların bir gürleyen iki dakika sonra sakinleyen karekterini yaşayan Dindar'dan saatler sonra özür mesajı geldi. Öte yandan Trabzonspor resmi twitter hesabından Resul Dindar'ın da gala gecesinde sahne alacağını duyurdu.

Resul Dinsar, Trabzonspor yönetiminden ve taraftarlarından şu mesajı yayınlayarak özür diledi;

ozur.jpgTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
avrupada üst sıralara çıkacağız diyen yönetim alır beyonce'u çıkarır alt kadrosuna da tarkan'ı sertap erener'i ve hadi diyelim sibel can'ı alır değilmi? yerse tabi.
Zeki Karaman 7 yıl önce
Adam dogru demis nerde bizim yoresel sanatcilar neden onlar. trabzonlu sanatcilarda var iptal edin ve derhal yoresel sanatci getir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@