PTT Şubesine Molotoflu saldırı

İstanbul'da terör örgütü yandaşı bir grup Kağıthane'deki PTT şubesine molotof kokteyli attı. Bir diğer grup da Gaziosmanpaşa'da bir markete molotof kokteyli attı. Saldırı sonrası şubede maddi hasar meydana geldi.  Kağıthane Nurtepe Mahallesi Sokullu Mehme

Gündem 24.05.2010, 10:56
PTT Şubesine Molotoflu saldırı

İstanbul'da terör örgütü yandaşı bir grup Kağıthane'deki PTT şubesine molotof kokteyli attı. Bir diğer grup da Gaziosmanpaşa'da bir markete molotof kokteyli attı. Saldırı sonrası şubede maddi hasar meydana geldi.

 

Kağıthane Nurtepe Mahallesi Sokullu Mehmet Paşa Caddesi üzerinde bulunan PTT şubesine yüzeri maskeli bir grup tarafından 23.00 sıralarında molotof kokteyli atıldı. Molotof kokteyllerini atılmasını ardından PTT şubesinde  yangın  çıktı. Camı kırılan ve küçük çapta maddi hasar meydana gelen PTT şubesindeki yangın, olay yerine gelen itfaiye ekiplerice söndürülürken, polis saldırganları yakalamak için çalışma başlattı. Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesinde toplanan yaklaşık 50 kişilik grup da yollara pazar tahtaları ve çöp konteynırlarıyla barikat kurduktan sonra ateşe verdi. Çevreye zarar veren göstericilere çevik kuvvet polisi, panzer, Toplumsal Müdahale Aracı (TOMA) ve akrep tipi zırhlı araç ile  müdahale  edildi.

Göstericileri kovalayan polis ekipleri bir şüpheliyi gözaltına aldı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
nuri cebiroglu 11 yıl önce
halkçı kemal abıden bu konuyla ılgılı tek bır mesaj duyamadık.bu haınlerı nasıl imha edecek duyan varmı.
forikli 11 yıl önce
yoğun kıvamlı mintax kullanarak temizlemeyi düşünüyomuş, yakın kaynaktan haber aldım :D

Gelişmelerden Haberdar Olun

@