alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Polisin İhtarına Durmadılar

ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde bir araçtan çanta çaldıkları ihbar edilen iki kişinin bindiği bir otomobil Türkler beldesi kavşağında, trafik polislerince durdurulmak istendi. Polisin "dur" ihtarına uymayan sürücünün kaçmaya çalışması üzerine, M.K. ve H.A.

Gündem 04.08.2007, 11:20
Polisin İhtarına Durmadılar

ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde bir araçtan çanta çaldıkları ihbar edilen iki kişinin bindiği bir otomobil Türkler beldesi kavşağında, trafik polislerince durdurulmak istendi.

 

Polisin "dur" ihtarına uymayan sürücünün kaçmaya çalışması üzerine, M.K. ve H.A. adlı trafik polisleri otomobile ateş açtı. Açılan ateşe rağmen kaçan otomobil sürücüsü erkek, aracı Konaklı Sağlık Ocağı'nın önüne bırakarak kaçtı. Sağlık görevlileri tarafından otomobilden indirilen 30-35 yaşlarındaki yaralı Narin Bulut tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Otomobilde bulunan 40-45 yaşlarındaki diğer kadının şokta olduğu bildirildi. Sürekli ağlayan kadının, başını duvarlara vurduğu ve sinir krizi geçirdiği kaydedildi. Olay üzerine Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan da olay yerine gelerek, inceleme yaptı. Kocaeli'den tatile gelen Tuğba-Deniz Dursun çiftinin çalınan çantası yol kenarına atılmış olarak bulundu.

 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@