banner536

banner526

banner513

Parti kongresine katılan kişide koronavirüs çıktı! Bin kişi tedirgin!

İYİ Parti kongresine katılan delege koronavirüse yakalandı! Kongreye katılan bin kişi tedirgin oldu.

Gündem 25.06.2020, 19:54
Parti kongresine katılan kişide koronavirüs çıktı! Bin kişi tedirgin!

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde düzenlenen İYİ Parti İl Kongresi'ne katılan delegelerden birinin koronavirüs testi pozitif çıkmasının ardından kongreye katılanlar tedirgin oldu.

İzmit'te 21 Haziran'da düzenlenen İYİ Parti Kocaeli 2. Olağan İl Kongresi'ne katılan il delegesi Bora K.'nin kongre sonrası hafif ateş, öksürük ve baş ağrısı nedeniyle yaptırdığı Kovid-19 testi pozitif çıktı. Pozitif çıkan delegenin Kocaeli Üniversitesi Umuttepe KYK Yurdu'nda karantina süreci başladığı ve durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Bora K. sosyal medya hesabından temas ettiklerini uyardı.

"HER TÜRLÜ ÖNLEMİ ALDIK"

İzmit Cephanelik Stadyumu'nda gerçekleşen kongreye katılan yaklaşık bin kişi tedirginlik yaşarken konuyla ilgili İl Başkanı Şanbaz Yıldız yaptığı yazılı açıklamada olayı doğruladı.

Yıldız, "Üzülerek ifade etmeliyim ki bu durum kongre ile ilişkilendirilmiş partimiz zan altında bırakılmış, partililerimiz korku ve paniğe sürüklenmiştir. Ama bilinmelidir ki bu tür faaliyetlere normalleşme sürecinde izin verilmiş biz de bu izinler doğrultusunda mümkün olan her türlü önlemi alarak kongremizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
OFLU TÜRK 2 hafta önce
KALABALIK OLACAK HİÇ BİR FAALİYETE İZİN VERİLMEMELİ.VAKALAR AŞAĞI DÜŞMÜYOR.TELEKONFERANSLA YAPILSIN BUNLAR YADA ERTELENSİN

Gelişmelerden Haberdar Olun

@