banner518

Özel: Mitten belge istedim!

Orgeneral Necdet Özel, Çankaya Köşkü'nde verilen 30 Ağustos Resepsiyonu'nda önemli açıklamalarda bulundu.Özel, paralel yapı soruşturmasıyla ilgili yaptığı açıklamada "MİT ve Emniyet'ten belge istedim bana ulaşmadı. Hükümete 30 yıllık ihraç kararlarını ver

Gündem 30.08.2014, 21:23
Özel: Mitten belge istedim!

Orgeneral Necdet Özel, Çankaya Köşkü'nde verilen 30 Ağustos Resepsiyonu'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Özel, paralel yapı soruşturmasıyla ilgili yaptığı açıklamada "MİT ve Emniyet'ten belge istedim bana ulaşmadı. Hükümete 30 yıllık ihraç kararlarını verdik." dedi.

Orgeneral Özel'in açıklamalarından öne çıkan satır başları şöyle;

ÇÖZÜM SÜRECİ

Kırmızı çizgilerimiz aşıldığında gerekli cevabı veririz. Hükümet, yol haritası bize vermedi, verirse görüşümüzü belirtiriz. Hükümet silahsız çözeceğini söyledi, analar ağlamasın isteriz. Yol haritasını basından okuyoruz, keşke görüşümüz sorulsaydı.

BEDELLİ ASKERLİK

Bize yansıyan bir çalışma yok, biz de basından okuyoruz.

ERGENEKON-BALYOZ DAVALARI

Arkadaşlarım özgürlüklerine kavuşunca rahatladım.

YARGI YILI AÇILIŞI

Törenlerin akşamki resepsiyon bölümüne katılacağım.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
Tolgahan Tokkan 6 yıl önce
günaydin guata morga
Ali Han 6 yıl önce
ülkenin canına okuyacak bir çözüm paketinden genel kurmayın haberi yok..istedim, vermediler diye de konuşuyor..böyle devletin sonu ne olur..
EMRE NEHIR 6 yıl önce
Ülke ateşe gidiyor artık Tsk'nın yumruğunu masaya vurma zamanı.
Hüseyin Karagöz 6 yıl önce
Son 1 hafta da 2 asker 2 polis 1 eski korucubaşı PKK tarafından şehit edildi...PKK heykelleri dikiliyor Türk Bayrağı,T.C tabelaları sökülüyor Atatürk büstleri yakılıyor...Sen çözümü medyadan takip etmeye devam et..Analar ağlamasın...Hangi analar bunlar...PKKlı "anneler " ağlamasın diye Güneydoğudan devlet çekiliyor...Ben bu devletin polisine askerine kurşun sıksam devleti yıkacağım başka devlet kuracağım böleceğim diye benim annem elleriyle boğar beni...AKPnin çözümü PKK gibi kürdistan...PKKlı teröristleri PKKlı anneleri ağlamasın diye bu ÇÖZÜLME..Okumaya devam et komutan!
turgay çavga 6 yıl önce
Ülkenin G.Kurmay başkanı çözüm sürecinden haberim yok diyor ama askerinin Doğu'da neden kışlasından çıkamadığından haberi yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@