7m


7m

hyundai

Otelde İlginç Eylem

Antalya'nın Kemer ilçesinde bir otelin mutfak bölümünde çalışan 20 kişi, çalışma koşullarının kötü olduğu iddiasıyla kendilerini otelin mutfağına kilitledi.Kemer'e bağlı Tekirova beldesindeki 5 yıldızlı bir otelin mutfak bölümünde çalışan 20 kişi, iki ayd

Gündem 25.07.2007, 07:51 06.09.2018, 17:20
Otelde İlginç Eylem

Antalya'nın Kemer ilçesinde bir otelin mutfak bölümünde çalışan 20 kişi, çalışma koşullarının kötü olduğu iddiasıyla kendilerini otelin mutfağına kilitledi.

Kemer'e bağlı Tekirova beldesindeki 5 yıldızlı bir otelin mutfak bölümünde çalışan 20 kişi, iki aydır maaşlarını alamadıklarını ve hijyenik olmayan ortamda çalıştıklarını ileri sürerek, protesto eylemi başlattı.

Kendilerini çalıştıkları otelin mutfağına kilitleyen işçiler, 24 gündür kendilerine yatacak yer verilmediğini ve otel yönetiminin çalışma şartlarının iyileştirilmesiyle ilgili kendilerini oyaladığını söylediler.

Otel yönetiminden ismini vermek istemeyen bir yetkili ise, çalışanların yalan söylediğini ve konuyla ilgili bir açıklama yapmayacağını kaydetti. 20 çalışanın da otel önünde toplanarak destek verdiği protesto eylemi devam ediyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@