Onları Kızılırmak Ayırdı

Sivas'ta yüzmek için Kızılırmak'a giren 4 çocuktan 1'i boğularak yaşamını yitirdi. Önceki gün Ferhat K. (14), Ömer Ş. (13), Ahmet D. (13) ve İrfan K. (12), kum ocakları civarından Kızılırmak'a girdi. Ancak çocuklardan Ferhat K., Ahmet D. ve Ömer Ş. kum al

Onları Kızılırmak Ayırdı

Sivas'ta yüzmek için Kızılırmak'a giren 4 çocuktan 1'i boğularak yaşamını yitirdi. Önceki gün Ferhat K. (14), Ömer Ş. (13), Ahmet D. (13) ve İrfan K. (12), kum ocakları civarından Kızılırmak'a girdi. Ancak çocuklardan Ferhat K., Ahmet D. ve Ömer Ş. kum alındığı için derinleşen bölgede boğulma tehlikesi geçirdi.

Bu sırada İrfan K., bir arkadaşını kurtardıktan sonra kıyıya çıkmayı başardı. Bağırarak kıyıdaki kum ocağından yardım isteyen çocuğun imdadına, işçiler yetişti. Suya giren işçiler, çocuklardan birini daha kurtardı. Ancak suda kaybolan Ferhat K. boğuldu.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler