kebir reklamı

Ömür boyu ilaç kullanacağım

CHLOE'NiN HAKKINI ÖDEYEMEMGazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, eşine övgüler yağdırdı: “En büyük destekçim eşim, ilaçlarımı saati saatine içiriyor. Allah başımdan eksik etmesin, hakkını ödeyemem.”TAZMiNAT ÖDEMEK iSTEMiYORUMSer­dar Or­taç, eşi Chlo

Ömür boyu ilaç kullanacağım

banner197

CHLOE'NiN HAKKINI ÖDEYEMEM

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, eşine övgüler yağdırdı: “En büyük destekçim eşim, ilaçlarımı saati saatine içiriyor. Allah başımdan eksik etmesin, hakkını ödeyemem.”

TAZMiNAT ÖDEMEK iSTEMiYORUM

Ser­dar Or­taç, eşi Chlo­e Lo­ugh­na­n'­la Emir­gan'daki La Bo­om'­day­dı.


Çı­kış­ta mu­ha­bir­le­re has­ta­lı­ğı­nın sey­ri hak­kın­da bil­gi ve­ren Or­taç, şunları söy­le­di: “Te­da­vi işe ya­rı­yor, kor­ti­zon güç­lü ilaç... Bü­yük ih­ti­mal­le ömür bo­yu ilaç kul­la­na­ca­ğım.”

Şarkıcı, has­ta­ne­de yat­tı­ğı dönemde sos­yal med­ya­dan paylaş­tı­ğı fo­toğ­raf, vi­de­o ve ya­zı­lar­ hak­kın­da şöy­le konuştu­: “25 gün hiç has­ta­ne­den çık­ma­dım. Twi­tter'dan başka ya­pa­cak bir şey yok. Adam “Ge­be­r” di­yor, ben ­de “Sağ ol abi” ya­zı­yo­ru­m. Vakit öy­le ge­çi­yor...” 

Şar­kı­cı, eşi­nin te­da­vi sü­re­cin­de en bü­yük des­tek­çi­si ol­du­ğu­nu da söz­le­ri­ne ek­le­di: “Üç gün son­ra ba­la­yı ye­ri­ne, has­ta­ne­ye ta­şın­dık. Al­lah onu ba­şım­dan ek­sik et­me­sin, her şe­yim­le il­gi­le­ni­yor. Hak­kı­nı öde­ye­me­m!” 

Kon­ser prog­ram­la­rı­nı er­te­le­me­di­ği­ni söy­le­yen Or­taç, “Kıb­rı­s'­a gi­dip kon­se­r ver­dim. İp­tal ede­mez­dim, al­tı ay ön­ce alın­mış iş­ler bun­lar. Hiç­bir kon­se­ri­mi ip­tal et­me­ye­ce­ğim çün­kü eder­sem; taz­mi­nat öde­rim. Sağ­lı­ğım­dan kıy­met­li mi? De­ğil ama ken­di­mi de has­ta ya­ta­ğına vu­rup da­ha kö­tü yap­mak is­te­mi­yo­rum” dedi.

Haberlerinizi Haber61 Whatsapp İhbar Hattına Gönderin Yayınlayalım
0532 456 71 41

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.