vardallar

Ölü bulunan 4 gencin veda videosu ortaya çıktı: Öbür tarafta görüşürüz!

Manisa'nın Ahmetli ilçesinde yan yana cansız bedenleri bulunan 4 arkadaştan Serkan Zangal, Muharrem Zengin ve Neşet Dalgın'ın ölmeden kısa süre önce "Öbür tarafta görüşürüz" ifadelerinin yer aldığı bir video çektikleri ortaya çıktı. Gençler, görüntüde Mert isimli bir arkadaşlarına veda ediyor.

Gündem 02.02.2021, 16:36

Manisa'da Ahmetli ilçesinin Kestelli Mahallesi Bintepeler Akçeşme mevkisinde, 31 Ocak Pazar günü saat 17.00 sıralarında yan yana cansız bedenleri bulunan gençlerden üçünün, cep telefonu kamerasıyla görüntü çekip, ailelerine gönderdikleri ortaya çıktı.

BOYNU KIRILAN GENÇ VİDEODA GÖRÜNMÜYOR
Boynunun kırılması sonucu hayatını kaybettiği saptanan Ümit Zangal'ın bulunmadığı görüntüde, başlarından bitişik ateşle vuruldukları belirlenen Trabzonspor eski futbolcusu Mehmet Zengin'in yeğeni Muharrem Zengin (22), Neşet Dalgın (24) ve Serkan Zangal (23) yer alıyor.

UYUŞTURUCU MADDE KULLANMIŞLAR
Uyuşturucu içtikleri görülen gençlerden Neşet Dalgın, "Dayım naber, nasılsın? Umarım iyisindir. Mert, kendine çok iyi bak kardeşim. Biz gidiyoruz. Seni seviyoruz kanka, kusura bakma, yapacaklarımız vardı. Biz seni yarı yolda bıraktık. Yapamadık birader" diyor.

"ÖBÜR TARAFTA GÖRÜŞÜRÜZ"
Bu sırada görüntüye giren Muharrem Zengin de "Öbür tarafta görüşürüz" diye konuşuyor. Öte yandan pompalı tüfeğin olay yerinde Serkan Zangal'ın bacaklarının üzerinde bulunduğu öğrenildi. Muharrem Zengin ile Neşet Dalgın'ın cansız bedenlerinin yan yana yatar halde, Serkan Zangal'ın cansız bedeninin ise kuzeni Ümit Zangal'ın üzerine doğru olduğu bildirildi.

TELEFON VE BİLGİSAYARLARI İNCELENECEK
Soruşturma kapsamında gençlerin kapalı halde bulunan cep telefonlarına da incelenmek üzere el koyuldu. Serkan Zargan'ın Alaşehir'deki eviden alınan bilgisayar da incelenecek.


Yorumlar (8)
Vatandaş 10 ay önce
Bu milleti bu hale getirenlere sen lanet eyle ya Rabbülalemin
Vatandaş 10 ay önce
Hakan kardeş aynı konuyu anlatmamıza rağmen sen bizi tersinden anlamışsın veyahutta anlayamamışşın. Memleketin yarısı gençlerin %90ı imanın şartını bilmez bu müslüman memlekette. Bizim suçladıklarımızı 5816 sayılı kanun koruyor biz devleti suçlamadık
Haktan şaşmaz 10 ay önce
Masterdam kardeş, bu vatandaş nickli arkadas ve onunla aynı kafaya sahip diğer vatandaşlar,hepsi artık hastalıklı zihinlere sahip kişiler.onlara boşuna birsey anlatmaya çalışma.zamanina yazık.grip olsalar hükumet suçlu der bunlar.
Vatandaş 10 ay önce
Masterdam bizde bu hükümeti suçlamadık bu 80-90 yıllık planlı yapılan birşey. Memlekette ne ararsan var haini ateisti kominist dinsizi imansızı. Bu millet 10 -20 senede bu hale gelmedi. Dedelerimize bak bizlere anlarsın
Haktan şaşmaz 10 ay önce
Bu millet bu hale zamanında dininden uzaklaştırılarak(malum kişiler tarafından)bu hale geldi.Bunda anne babaların da önemli hataları var.Dinini bilmeyen dinden bihaber yaşayan herkes heran yanlışa düşebilir.Allah rahmet etsin bu gençlerimize
Masterdam... 10 ay önce
Yahu arkadaş herşeyin altında yönetimi,hükümeti,devleti vs aramanın ne alemi var!!!Dünyanın en zengin ülkelerinden olan iskandinavya ülkelerinde ki bir yıllık intihar sayısını toplasan Türkiye’de ki 100 yılda olan intihar sayısına ulaşamaz...Keza Japonya ayrı bir sayfa!!!Kara lastik bulup giyemiyorduk biz onların yaşında niye biz intihar etmedik!!!
Yusuf yıldız 10 ay önce
Amin tez zamanda
KALYONCU 10 ay önce
Devlet suçlu değil Hükümet suçlu Kur'an Kursu açacağına gidip Müslüman katliamlarına katılan 50'nin üzerinde Kiliseleri Tarihi Eser kılıfı altında restore edip açtı daha hala daha açıyor. Üstelik müslümanların vergisiyle karşılanıyor masraflar. Hangi Hristiyan bir ülke Tarihi Camileri kendi cebinden parayayla restore edip açıyor bulamazsınız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@