alexa metrics

banner536

banner572

O illerin vali ve emniyet müdürleri değişti

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Bazı illerde vali ve emniyet müdürü değişti

Gündem 02.10.2021, 10:16
O illerin vali ve emniyet müdürleri değişti

Cumhurbaşkanlığı'nın bazı valilikler ve il emniyet müdürlüklerine yönelik atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Elazığ, Kırıkkale ve Bilecik valiliği ile Hatay ve Muş emniyet müdürlüğünde değişiklikler yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre; Elazığ Valisi Erkaya Yırık Mülkiye Başmüfettişliğine atandı.

VALİLİK ATAMALARI

Geçen ay AFAD Başkanlığına atanan Yunus Sezer'in yerine Kırıkkale Valiliğine Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürü Bülent Tekbıyıkoğlu, Elazığ Valiliğine İçişleri Bakanlığı Genel Sekreteri Ömer Toraman, Bilecik Valiliğine Sultanbeyli Kaymakamı Kemal Kızılkaya atandı.

HATAY VE MUŞ EMNİYETİNE ATAMA

Ayrıca Hatay Emniyet Müdürlüğüne Muş Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, Muş Emniyet Müdürlüğüne ise Engin Kaloğlu'nun ataması gerçekleştirildi.


Yorumlar (2)
adnan 4 ay önce
adamin,,diplomasi,,yok,,,adam,,,atiyor,,muhtarbile,,olamiycak,,adam,,,sahte,,,acaba,,kimin,,diplomasono,,,foto,,kopi,,yapmis,,,sahte,,,naylon,,diploma,,,sahte,,imzalar,,,,hersey,,birgun,,cikacak,,,meydana,,,
Trabzonlu 4 ay önce
İlk okul mezunuyum bunlardan daha iyi görev yaparım akşamdan yatarken yarın ne yapacağının hayalini kurmadınmı başarılı olamazsın biz istesek memleketimizi güllük gülüstanlık yaparız boş ver demek yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@