banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

'O dili koparacağız'a dava!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır hakkında 'kişilik haklarına saldırıda bulunduğu' gerekçesiyle dava açtı.Erdoğan'ın avukatları Fatih Şahin ve Muammer Cemaloğlu tarafından açılan davanın dilekçesinde, Şandır'ın, 7 Kasım'da

Gündem 10.11.2010, 16:56
'O dili koparacağız'a dava!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır hakkında 'kişilik haklarına saldırıda bulunduğu' gerekçesiyle dava açtı.

Erdoğan'ın avukatları Fatih Şahin ve Muammer Cemaloğlu tarafından açılan davanın dilekçesinde, Şandır'ın, 7 Kasım'da Mersin'in Tarsus ilçesinde, partisince gerçekleştirilen istişare toplantısında yaptığı açıklamada 'Erdoğan'ın şahsiyet haklarına saldırı kastıyla fevkalade ağır hakaretlerde bulunduğu' belirtildi.

Şandır, konuşmasında, "Milliyetçi Hareket Partisi Sayın Genel Başkanı'na dil uzatma cüretini göstermiştir. Milliyetçi Hareket Partililer olarak o dili kopartacağız." şeklinde ifadeler kullandığına işaret edilen dilekçede, bu ifadelerin açık bir tehdit olduğu kaydedildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
zevla 10 yıl önce
Sayın Başbakan Ülkücülere mafya, kafatasçı derken birşy yok, ama Sayın ŞANDIR bu sözlerle Mahkemelik oluyor. Önce AKP kendi sarfettiği sözlere baksın. Sonuna kadar MHP, yaşasın Ülkücü hareket. Hiç kimseden korkum yok. Bunu 10 senedir yaşadığım Güneydoğudan söylüyorum.
alisankucuk 10 yıl önce
o kadar kızkınlık iyi değil kıskançlık kırızıne giren mhp'liler veya chp'liler kıskançlık kırızıne giriyor
cesur yürek 10 yıl önce
Ne kesiyorlar ...pardon kurban yakın ya belki kurbanda damping yapacaklar kasaplara rakiplerdir :))))
bozo bey 10 yıl önce
asmaktan ve kesmekten baska ne biliyolarki rahmetli menderesin bile asilmasinda cok buyuk bir payi olan bir zihniyetten baska ne beklenirki.birde su ZEVLA denen zavalli.su memelette bir dikili agaciniz olsunda sizde konusun..asmaklan kesmeklen millyetcilik olaz bunu anlayin artik
Altındereli 10 yıl önce
Saha önceleri akp mahkemlerin yollarını bilmiyordu,referandumla okyanus ötesi hakim ve savcıları getirince artık kendilerinden olmayan herkezi içeri atıyor dava ediyorlar sizin yapacağınız bişey kaldı mualifler içün İdamı getirin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@