banner491

'O dili koparacağız'a dava!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır hakkında 'kişilik haklarına saldırıda bulunduğu' gerekçesiyle dava açtı.Erdoğan'ın avukatları Fatih Şahin ve Muammer Cemaloğlu tarafından açılan davanın dilekçesinde, Şandır'ın, 7 Kasım'da

'O dili koparacağız'a dava!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır hakkında 'kişilik haklarına saldırıda bulunduğu' gerekçesiyle dava açtı.

Erdoğan'ın avukatları Fatih Şahin ve Muammer Cemaloğlu tarafından açılan davanın dilekçesinde, Şandır'ın, 7 Kasım'da Mersin'in Tarsus ilçesinde, partisince gerçekleştirilen istişare toplantısında yaptığı açıklamada 'Erdoğan'ın şahsiyet haklarına saldırı kastıyla fevkalade ağır hakaretlerde bulunduğu' belirtildi.

Şandır, konuşmasında, "Milliyetçi Hareket Partisi Sayın Genel Başkanı'na dil uzatma cüretini göstermiştir. Milliyetçi Hareket Partililer olarak o dili kopartacağız." şeklinde ifadeler kullandığına işaret edilen dilekçede, bu ifadelerin açık bir tehdit olduğu kaydedildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
zevla
zevla - 9 yıl Önce

Sayın Başbakan Ülkücülere mafya, kafatasçı derken birşy yok, ama Sayın ŞANDIR bu sözlerle Mahkemelik oluyor. Önce AKP kendi sarfettiği sözlere baksın. Sonuna kadar MHP, yaşasın Ülkücü hareket. Hiç kimseden korkum yok. Bunu 10 senedir yaşadığım Güneydoğudan söylüyorum.

alisankucuk
alisankucuk - 9 yıl Önce

o kadar kızkınlık iyi değil kıskançlık kırızıne giren mhp'liler veya chp'liler kıskançlık kırızıne giriyor

cesur yürek
cesur yürek - 9 yıl Önce

Ne kesiyorlar ...pardon kurban yakın ya belki kurbanda damping yapacaklar kasaplara rakiplerdir :))))

bozo bey
bozo bey - 9 yıl Önce

asmaktan ve kesmekten baska ne biliyolarki rahmetli menderesin bile asilmasinda cok buyuk bir payi olan bir zihniyetten baska ne beklenirki.birde su ZEVLA denen zavalli.su memelette bir dikili agaciniz olsunda sizde konusun..asmaklan kesmeklen millyetcilik olaz bunu anlayin artik

Altındereli
Altındereli - 9 yıl Önce

Saha önceleri akp mahkemlerin yollarını bilmiyordu,referandumla okyanus ötesi hakim ve savcıları getirince artık kendilerinden olmayan herkezi içeri atıyor dava ediyorlar sizin yapacağınız bişey kaldı mualifler içün İdamı getirin.

banner441

banner472