vardallar

Nakliyatçıların Kavgası 1 Ölü

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, nakliyatçılar arasında bir süredir devam eden fiyat tartışması kanlı bitti. Olayda 1 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı.Olay, nakliyatçıların merkezi olan Kışla Mahallesi Kışla Sokağında meydana geldi. Nakliyat yapan firma sahip

Gündem 16.08.2007, 18:27
Nakliyatçıların Kavgası 1 Ölü

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, nakliyatçılar arasında bir süredir devam eden fiyat tartışması kanlı bitti. Olayda 1 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı.

Olay, nakliyatçıların merkezi olan Kışla Mahallesi Kışla Sokağında meydana geldi. Nakliyat yapan firma sahipleri ile Eskişehir'den gelip ucuz taşıma yaptığı iddia edilen Hoşçan Nakliyat firması arasında bir süredir gerginlik olduğu belirtildi. Daha önce firmalar arasında yaşanan tartışmalar önlenirken Eskişehir'den gelen grubun diğer nakliyatçılarla tartışmaları silahlı kavgaya dönüştü. Olayda ağır yaralanan Ersoy Akyüz (32), ambulansla hastaneye kaldırılırken yolda vefat eti.

4 YARALI

Murat Erdin, İsmail Polat, Hasan Hüseyin Namlı ve Ali Özer de yaralanıp hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu ağır olan Ali Özer, ambulansla Zonguldak Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Olayın ardından nakliyatçılar, silahlı kavgayı çıkardıkları iddia ettikleri şahısların aracını tahrip etti. Ucuz taşımacılık yaptıklarını iddia ettikleri firmaya tepki gösteren vatandaşları polisler güçlükle sakinleştirebildi. Olayın olduğu bölgeye çok sayıda çevik kuvvet ekibi ile panzer sevk edildi. Ereğli'ye gelen Zonguldak Emniyet Müdürü Atilla Çınar, gelişmeler hakkında bilgi aldı. Yaralıların alınan ilk ifadeleri doğrultusunda kavgaya karışan Sınırlı Sorumlu Taşıt Kooperatifi üyelerinin aranmasına
başlandı.

Polis çatışmayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@