alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Muz paylaşımı yapan Suriyelilere ne oldu?

Bir sokak röportajı üzerine sosyal medyadan "provokatif" amaçlı "muz" paylaşımlarında bulunan ve adli işlemlerin ardından geri gönderme merkezlerinde idari gözetim altına alınan 45 yabancı uyruklunun sınır dışı işlemleri sürüyor.

Gündem 11.11.2021, 13:12
Muz paylaşımı yapan Suriyelilere ne oldu?

Göç İdaresi Başkanlığından alınan bilgiye göre, sosyal medyadan provokatif paylaşımlarda bulunan yabancı uyruklular çalışmalar sonucunda tespit edildi.

Söz konusu paylaşımları yapan 45 yabancı uyruklu, adli işlemlerin ardından sınır dışı edilmek üzere geri gönderme merkezlerine sevk edildi. Halen bu merkezlerde idari gözetim altında bulunan yabancı uyrukluların işlemleri devam ediyor.

Bir sokak röportajındaki ifadelerin ardından bazı yabancı uyruklular sosyal medyada "muz" görüntüleri paylaşmış, bu provokatif paylaşımlar üzerine Göç İdaresi Başkanlığınca yasal işlem başlatılmıştı.


Yorumlar (12)
Gazipaşalı 3 hafta önce
ben şahsen sınır dışı edileceğiniz düşünmüyorum. Önümüzde seçim var. Artı iki maaşla ödüllendirirler..
ahmet 3 hafta önce
senin yaptığın yorum en az onların yaptığı kadar terbiyesizliktir. nasıl ki onlar devletimizle milletimizle alay ediyorsa sen de onlar gibi sığ beyinlisin.
İsiyin 3 hafta önce
akp genel başkanının en büyük eseri bu suriyelilerdir.
Turgay 3 hafta önce
Bunların ülkemize kabulü baştan yanlıştı zaten.
... 3 hafta önce
edepsizlik eden sonucuna katlansın! Kendilerine kucak açan bu halka kendilerini sevdirecekleri yerde irrite ediyorlarsa buyursun gitsinler. Delikanlılığı kendi topraklarında gösteremeyip burada muz yiyen,sahilde nargile içen,kızlarımıza sarkıntılık eden kimse mazlum değildir!
ali 3 hafta önce
ama oldumu şimdi , Arap kardeşleriniz baş tacınız değilmiydi.!!
usta 3 hafta önce
onlar şimdi başka yerlerde muz yemeye devam ediyorlardır. emin olun. çünkü bağışıklık yapar .
Cubukcu 3 hafta önce
yollayin hemen bunlarin ülkede kalmalrinin hergünü devlete zarar , nankörler
imparator... 3 hafta önce
Bazı yazıları siyasi algılamayın. bu suriyeli milletinin kendi memleketlerine faydası yok ki bizemi faydası olacak. onlara bu güzel ülkemde yaşam hakkı vermek bize zulumdür. ama elden gelen bir şey de yok ki. neyse Allah türkü korusun ve yüceltsin. ne diyem da
SIMSEK 3 hafta önce
DIKKA EDIN CHP ÜYESI CIKMASIN HERSEYE ATLAMAYIN DERIM SONRA YÜZÜNÜZ KIZARIR BELKI ! DÜSENIN ELINDEN TUTARIZ BIZ BU TÜRKLERIN VAR OLDUGUNDAN BERI VAR OLAN GELENEGIMIZ DÜSENE VURMAYIZ 4 KISININ YAPTIGINI HERKESE MAL EDILEMEZ.. ESKIDEN PKK MILETVEKILLERINI PARTISINDEN ADAY GÖSTERENLERI BILIYOZ O KADAR DA DEYIL ANLAYANA TÜRKIYE TÜRKÜNDÜR KIMSE SAGA SOLA KIVIRMASIN .......
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@