7m


7m

hyundai

Muharrem İnce: "Kimse partiden ayrılmasın!"

Eski CHP Milletvekili ve 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

Gündem 07.08.2018, 18:21
Muharrem İnce: "Kimse partiden ayrılmasın!"

CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı ve eski Yalova Milletvekili Muharrem İnce, kurultay tartışmalarının yaşandığı süreçle ilgili sosyal medya hesabından son dakika açıklamasında bulundu.

İnce yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"CHP’de Olağanüstü Kurultay için notere giderek imza veren kurultay delegelerimizin iradesine, isteğine sahip çıkıyoruz. Bize güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağız. Anlık tepkilerle kimse partiden ve partideki görevinden ayrılmasın. Mücadelemizi hep birlikte sürdüreceğiz."


Yorumlar (4)
Söğütlü 4 yıl önce
Daha 2 ay önce memleketin başına geçirmek istedikleri şahsı şimdi CHP’nin başına geçirmemek için uğraşıyorlar. İşte CHP’nin hali...
Vatandaş 4 yıl önce
İnandırıcılığını çoktan kaybettin İnce, kendiniz çalıp kendiniz oynayın şimdi.
ibrahim çevik 4 yıl önce
Sen kimsin kimin ayrılacağına emir kipinde fikir beyan ediyorsun. Ekmeleddin kadar oy alamadın.. Partiye AKP den daha fazla zarar verdin. Adam kek çay vaad ederek sana anl toplattı.. Hadi ordan..
Ahmet Tosunoğlu 4 yıl önce
Az kala bu adami baskan yapacaklardi oylar calindi feryadi ile rezil ettiler kendilerini simsi ne oldu da ayni muharremi genwl baakan olarak gormwk iatemiyorlar.Secim suresimce bu kadar camilere gisip dini sòylemleri olmasaydi simsi gwnel baskandi.Yanlis oynadi .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@