M.Kemal'i gördüm düşündümde

Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen konsere Trabzon Valisi Nuri Okutan, Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Yüksel Sönmez, KTÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özen, Hakkari

Gündem 10.11.2008, 22:10
M.Kemal'i gördüm düşündümde
Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen konsere Trabzon Valisi Nuri Okutan, Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Yüksel Sönmez, KTÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özen, Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki Aktütün Jandarma Karakolu'na teröristlerce düzenlenen saldırıda yaralanan piyade onbaşı Bayram Yıldırım, çok sayıda davetli ve öğrenciler katıldı.

Sanatçı Erol Evgin, orkestrası ile sinevizyon eşliğinde şarkı ve şiirler seslendirdi. Uzun süre ayakta alkışlanan Evgin'e, Vali Okutan ve Rektör Prof. Dr. Özen, teşekkür plaketi ile çiçek sundu.

-YILDIRIM'A ÜNİVERSİTEDEN İŞ SÖZÜ-

Rektör Özen, piyade onbaşı Yıldırım'ı sahneye davet ederek, maddi yardımda bulundu ve Türk Bayrağı hediye etti. Yıldırım, bayrağı öperek teslim aldı.

Özen, Yıldırım'ın üniversitede kadrolu personel olmasını sağlamak amacıyla çalışma başlattıklarını belirterek, ''Gazimizin, üniversite personeli olması için Başbakanlık ve Maliye Bakanlığı nezdinde çalışma başlattık, yazışmalarımız devam ediyor.

Gazimiz en kısa zamanda üniversitemizin kadrolu personeli olarak hayatını devam ettirecektir'' dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
yomra_yeniceli 13 yıl önce
bende mustafa kemali düşümde gördüm sıkıntıl idi sordum paşam neden sıkıntılısınız siz bir ulusun kaderini değiştirdiniz burada size gam olmaz eziyet olmaz güldü acı acı ve dediki çocuk ben burada rahatım çok iyi muamele ediyorlarbana yanlız bazan müsade ediyorlar bana çıkıp ülkemde geziniyorum gördüklerim karşısında kahroluyorum içim sızlıyor dedim paşam neden nelere üzülüyorsunuz başını kaldırdı mavi gözlerini gözlerime dikti dediki çocuk sen bu ülkede yaşamıyormusun benim ülkemde benim adıma halkıma yapılan reva görülen zulmü görmuyormusun benim askerimin anasının başı bağlı diye yemin törenine almıyorlar benim en çok değer verdiğim kız evlatlarımın eğitim hakkı benim adıma laiklik adına elinden alınmış kızlarım baş örtüsü takıyor diye yüksek okullara alınmıyor benim ülkemde benim adımı kullanarak çağdaş olduğunu söyleyen büyük büyük medya kuruluşları gazeteler gazetelerin

in ön sayfalarında yarı çıplak bayan resimleri sunuyorlar bunu birde benim adıma yapıyorlar diyor ve mavi gözlerini ufka dikip şöyle diyor biz bunun içinmi savaşmış bu ülkeyi kurmuştuk.işte çocuk ben bunun için çok üzgünüm dedi . bir anda kendimi attım meğer rüyadaymışım .ruhun şad olsun büyük önder büyük komutan seni kaybedişimizin yetmişinci yılında saygı ve sevgi ile anmaktayım..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@