banner560

Milli Savunma Bakanlığı acı haberi verdi! 2 askerimiz şehit!

Zeytin Dalı Harekatı bölgesindeki terör saldırısında 2 askerimiz şehit oldu

Gündem 07.04.2021, 22:26
Milli Savunma Bakanlığı acı haberi verdi! 2 askerimiz şehit!

Milli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı Harekatı bölgesinde gerçekleştirilen terör saldırısında 2 askerin şehit olduğunu ve verilen karşılık sonucu en az 3 YPG/PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

MSB, Zeytin Dalı Harekatı bölgesinde gerçekleştirilen terör saldırısında 2 askerin şehit olduğunu açıkladı. Yapılan duyuruda, teröristlere verilen karşılık sonucu 3 YPG/PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği belirtildi.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklama şu şekilde:

"PKK/YPG terör örgütü tarafından Zeytin Dalı Harekât bölgesinde gerçekleştirilen saldırıda 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, verilen karşılık sonucu ilk belirlemelere göre en az 3 PKK/YPG'li terörist etkisiz hâle getirilmiştir.

Bölgede belirlenen terör hedefleri ateş altına alınmaya devam edilmektedir. Şehit olan Kahraman silah arkadaşlarımıza Allah'tan rahmet, kıymetli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Vatansever 6 ay önce
Allah rahmet eylesin.sevenlerine Rabbim sabırlar versin.maalesef en kötü şey bir şeye alıştırılmaktır.çok önceleri şehitlerimiz geldiğinde nasıl da tepki olurdu.cenazelerine binlerce insan katılır sloganlar atılırdı.terör lanetlenirdi.şimdi ise şehitlerimiz geliyor sessiz sedasız defnediliyorlar millet olarak acıyı paylaşamıyoruz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@