Metin Akpınar Hakkındaki soruşturmada yeni gelişme

Metin Akpınar hakkındaki soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı.

Metin Akpınar Hakkındaki soruşturmada yeni gelişme

Katıldıkları bir televizyon programında yaptıkları açıklamalar nedeniyle sanatçı Metin Akpınar hakkında “Halkı T.C. hükümetine karşı silahlı isyana tahrik", “Cumhurbaşkanına hakaret” , "halkın bir kesimini aşağılama”  ve "suçu ve suçluyu övme" suçundan soruşturma başlatıldı. Müjdat Gezen ise “Cumhurbaşkanına hakaret” suçundan aynı soruşturmada yer aldı. Gözaltına alınan iki sanatçı adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

BİR SUÇTAN DOSYA AYRILDI

Soruşturmayı yürüten Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Akpınar’ın “Halkı T.C. hükümetine karşı silahlı isyana tahrik” suçundan dosyasını ayırdı. Fezleke düzenledi. “Halkı T.C. hükümetine karşı silahlı isyana tahrik” suçundan düzenlenen fezleke, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın görev kapsamına girdiği belirtilerek gönderildi.
 
İki sanatçı hakkında diğer suçlarla alakalı Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın soruşturması devam ediyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa Sayar
İsa Sayar - 1 hafta Önce

Sakallarını gören de nurlu biri zanneder.

ali
ali - 1 hafta Önce

sakar herkeste var onu karıştırma bence

İhsan Saral
İhsan Saral - 1 hafta Önce

Savcı bie şaşırmış, çünkü orta da suç yok, sırf partili cumhurbaşkanı istedi diye, savcı dava açmak zorunda kaldı. Ayıptır ayıp.

kemalsdk
kemalsdk @İhsan Saral - 1 hafta Önce

Daha nasıl suç olması lazım,,,rusya da Putin e yapsalar ya ,,adamı kaybederler,,,izini bulamazsın,nitekim 7-8 ay önce adamın biri kayıp rusya da,,,anında paket,,,

banner443