Marmaris'teki yangında itfaiyecilere su taşırken hayatını kaybetti

Marmaris'teki orman yangınında itfaiyecilere su taşırken alevlerin arasında kalarak hayatını kaybeden gencin, gönüllü olarak su taşıdığı anların görüntüleri ortaya çıktı.

Gündem 30.07.2021, 13:00 30.07.2021, 13:24

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki orman yangınında kaza yaptığı motosikletiyle alevler arasında kalması sonucu yaşamını yitiren gencin, gönüllü olarak itfaiyecilere su taşıdığı görüntüleri ortaya çıktı.

Armutalan Mahallesi Şirinyer mevkisinde dün öğle saatlerinde başlayan ve İçmeler Mahallesi'ne kadar yayılan yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor.

Bölgeden ayrılmaya çalışırken kaza yapınca alevlerin arasında kalarak hayatını kaybeden 25 yaşındaki Şahin Akdemir'in, Marmaris'te turizm sektöründe çalıştığı, alevlere müdahale eden ekiplere motosikletiyle su taşıdığı öğrenildi.

Marmaris'teki yangında itfaiyecilere su taşırken hayatını kaybetti

Akdemir'in sosyal medya hesabından dün yangın bölgesinden video paylaştığı görüntüde, "Su taşımaya devam. Yangıncılara su taşıyacağız yine. Allah hayırlarımızı kabul eylesin." sözleri dikkati çekiyor.

İkinci görüntüsünde ise yüzünde isler bulunan Akdemir'in, "Yangın hala devam ediyor, biz su taşıyoruz hala." ifadesini kullanıyor.

Akdemir'in bir ay önce de Görkem Hasdemir'in şehit olduğu Marmaris orman yangınında gönüllü olarak itfaiyecilere su taşıdığı öğrenildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
onur 2 ay önce
birileri rant uğruna kasıtlı yangın çıkartır, bir diğeri vatanımızın değerini yaşatmak için canını verir, Allah rahmet eylesin. fanatik bir taraftar olarak söylüyorum ki bu haberin trabzonspor haberleri kadar değer görmeyip yorum yapılmaması da bizim ayıbımız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@