banner556

Magandalığın böylesi! Kadına trafikte dehşeti yaşattı

İstanbul'da bir kişi trafikte önce kadın sürücüye sonra da arabasına saldırdı.

Gündem 14.08.2020, 10:44

İstanbul Alibeyköy’de trafikte sinirlenen bir şahıs, tartıştığı kadın sürücüye dehşeti yaşattı. Şahıs önce kadının aracının üzerine çıkarak aracı tekmeledi. Daha sonra ise tartıştığı kadına tekmeler savurdu. Kadına ağza alınmayacak küfürler ve hakaretler eden şehir magandasının yakalanması için polis ekipleri çalışma başattı.

Olay, akşam saatlerinde Eyüpsultan Alibeyköy’de yaşandı. Edinilen bilgiye göre, kimliği belirsiz bir şahıs henüz bilinmeyen bir nedenle trafikte kadın bir sürücü ile tartışmaya başladı. Tartışmanın uzaması üzerine sinirlenen şahıs, kadına küfür ederek saldırmaya başladı. Saldırgan kadının kullandığı otomobilin ön camını kırdı. Kadın ise olayı cep telefonu ile saniye saniye kaydetti. Çevredeki vatandaşların yardımıyla olay daha da büyümeden engellenirken, saldırgan aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Polis ekipleri ise kaçan şehir magandasının yakalanması için çalışma başlattı.

GÖZALTINA ALINDI

Şahsın gözaltına alındığını İstanbul Valisi Ali Yerlikaya duyurdu.

Vali Yerlikaya, Twitter'dan yayınladığı mesajda şunları yazdı:"Trafikte yol verme tartışması nedeniyle Sena kardeşimize saldıran şahıs gözaltına alınmıştır. Beni derinden üzen bu olayı kınıyorum. Hep birlikte takipçisi olacağız."

Yorumlar (4)
Ayşe güngör 6 ay önce
Ülkede normal biri kaldımı varın siz düşünün niye böyle oluyor niye heryerde şiddet var diye
yasar 6 ay önce
bu ayı kafesine kıtılmalı
çaykaralı 6 ay önce
böylelerini devlet zincirlemeli dışarıya salmamalı barınak yapıp bir arada tutmalı bizim suçumuz ne bunlar yüzünden dışarıya çıkamıyoruz 50 milyon kişide olsalar devlet bunları barınaklarda tutmalı.
Adsız 6 ay önce
Buna ekmek yedirmek haramdır direkt zehirliycen.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@