Koray Çapoğlu hakkında flaş iddia!

Haber61 - Haber Servisi - Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde meydana gelen patlamada hayatını kaybeden Trabzonlu Koray Çapoglu'nun ailesine Antalya'ya tatile gidiyorum diyerek evden çıktığı öğrenildi.Saldırıda hayatını kaybettiğini ailesi televizyondan duyunca

Koray Çapoğlu hakkında flaş iddia!


Haber61 - Haber Servisi - Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde meydana gelen patlamada hayatını kaybeden Trabzonlu Koray Çapoglu'nun ailesine Antalya'ya tatile gidiyorum diyerek evden çıktığı öğrenildi.

Saldırıda hayatını kaybettiğini ailesi televizyondan duyunca şok oldu. Çapoglu'nun akrabalarının bir diğer iddiası ise kafaları iyice karıştırdı. Saldırıda ölen Koray'ın futbol fanatikliği olmadığı da ileri sürüldü.

İddiarın sahibi akrabası olduğunu öne süren Ensar Aybar isimli genç, kendisine ait twitter hesabından attiğı mesajlar ile duyurdu.

(Güncelleniyor)

Bu Adam Benim Akrabam Kendsnin Trabzonspor'la Hiçbir Alakası Yoktur ENGELLİ Bazı Rahatszlkları Var Sadce KULLANILDI ! pic.twitter.com/yHiO8rFhK7

— Ensar Aybar (@Aybrensarr) 20 Temmuz 2015
@shtyn_hsyn bu adam benim akrabam abi Engelli Trabzonsporun Tsinden anlamaz Evden Antalya'ya tatile gidiyorum diye cıkıyo Kullandılar sdece

— Ensar Aybar (@Aybrensarr) 20 Temmuz 2015
@tido61 Çarşamba günü Ofta Cenazesi Var Isterseniz Cenazeye Gelip Şaşırın birde Aile yapısı Cevresi Bu Tür olaylarla İşi olan 1 kişi yok

— Ensar Aybar (@Aybrensarr) 20 Temmuz 2015

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 18:27
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Faruk Aygun
Faruk Aygun - 5 yıl Önce

bu adamin arkasindan konusmak istemiyorum, ama boyle olumlere ben b.k yoluna gitti derim. ne isin var senin orda. git arakandaki, uygurlar icin, dogu turkistan icin, gosteri duzenle. en azindan muslumanlara bir faydan olsun. tovbe tovbe gitmis kobaniye destek verecek. Neyse daha agir konusmak istemem. Ama herkes birgun olecek, bir hak yolunda, bir de bunun gibi tipler de b.k younda giderler. herkesde hakettigini yasar.

Kasım Cismani
Kasım Cismani - 5 yıl Önce

Ya evet, bir insanın taraftar olup olmamasına bile diğerleri karar veriyor artık demek ki. Ülke bu hale geldiyse, kendinden başkasını vatansever, dindar yahut bu yorumlardaki gibi şehrin takımının taraftarı olarak dahi görmemekten geldi. Şu Trabzon'u ve Trabzonluları bir blok olarak görme hastalığından gına geldi. Öyle bir konuşuyorlar ki, sanırsın herkes milliyetçi herkes dindar. Hayır ramazanda dolup taşan restoranları; kazandığı üç kuruşu Çömlekçi'de yiyenleri görmesek; bir de milliyetçiliği ayaklarının altına alan partiye şehrin %60'ının oy verdiğini bilmesek kandıracaklar. Bir ortak payda Trabzonspor kalmıştı, sağ olsun bu gibi arkadaşlarla; İ.H kafasındaki adamlar o birlikteliğin köküne de kibrit suyu döküyorlar.

adem dogan
adem dogan - 5 yıl Önce

ensar aybar koray çapoğlu suç yapmış gibi tavır takınıyor. ulan herkes burnunun deliklerini iyi açsın ve beynine hava alsın yoksa beyin ölümü gerçekleşir. suçu işleyen korayları katledenlerdir. bir trabzonlu olarak kendisinden olmayanı savunacak kadar cesur ve adalet savunucusu koraylardan gurur duyuyorum. katillerdir lanetlenmesi gerekenlerdir. insan öldürenlerin cennete gideceklerine inananlar zavallılardır.

Mehmet A.
Mehmet A. - 5 yıl Önce

Koray'ın Trabzonsporluluğunu sorguluyanlar öncelikle kendilerini bi sorgulasınlar.Böyle haber mi olur?Koray milyonlarca çiğ süt emmiş adamların yanında adam gibi adamdı.Ruhu şad olsun.

zafer günaydın
zafer günaydın - 5 yıl Önce

Burada felsefe yapıyoruz zannediyorlar..Kulaklarını iyi açıp dinlesinler..beyin zaten yokki onlarda hava göndersinler..D.Türkistan da Kırımda Kerkükte Musulda yaşananlara kılları kıpırdamayan insanların kobani denildiğinde kulakları dikiliyorsa ya kanlarındaki alyuvarlarda bir sorun var..Yada soylarında ki bağlantıda bir kopukluk var..Yazıklar olsun be..türk denildiği zaman ırkçılık öylemi?

SIRADAKİ HABER