Kılıçdaroğlu'ndan "Darbe Süreci" Yorumu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın da aralarında olduğu çok sayıda gazetecinin gözaltına alınma kararını değerlendirdi. Kılıçdaroğlu, “Yaşanan süreç bir

Gündem 14.12.2014, 10:48
Kılıçdaroğlu'ndan

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın da aralarında olduğu çok sayıda gazetecinin gözaltına alınma kararını değerlendirdi. Kılıçdaroğlu, “Yaşanan süreç bir darbe sürecidir.” dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ankara’dan İstanbul’a hareketi öncesi havalimanında medyaya yönelik operasyonu değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: “Şu anda yaşadığımız süreç sağlıklı bir demokraside yaşadığımız bir süreç değildir. Yaşanan süreç bir darbe sürecidir. Mazlumun kimliği adresi sorulmaz. Mazlum her zaman her daim mazlumdur. Biz her zaman mazlumun yanında olacağız. Bunu da herkesin bilmesini isterim. Sabahın köründe gazetecilerin gözaltına alınması, gazetelere baskın yapılması, televizyon kanallarına baskın yapılması kabul edeceğimiz bir uygulama değildir.”

Kılıçdaroğlu, gözaltına alınanlar arasında dizi oyuncularının da olduğu hatırlatılması üzerine, “Ne olursa olsun kabul edeceğimiz bir uygulama değildir.” dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
oflu 61 7 yıl önce
Helal olsun AKP YE pişlikler TÜRKİYETEN tamamen temizlenmeli.....TEMİZLENMEYE devam edilmeli.
semih uzun 7 yıl önce
Mikroplarla mikropların savaşı inşallah iki mikrop birbirini yiyip bitirecek ve Türkiye aydınlığa kavuşacak. Devam edin iktidardaki ve karşılarındaki bütün gericilerin birbirlerini yiyişlerini büyük bir zevkle izliyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@