Kemal Yıldırım haber61.net'te

Trabzon'dan Karadeniz'e, Karadeniz'den Türkiye'ye Türkiye'den Dünya'ya sloganıyla yola çıkan haber61net, sizlere kaliteyi sunma hedefini tavizsiz sürdürüyor. Otantik dili, lirik anlatımı ve olaylara değişik bakış açısıyla  Türk basınına damga vuran, Vatan

Gündem 23.10.2008, 16:05
Kemal Yıldırım haber61.net'te

Trabzon'dan Karadeniz'e, Karadeniz'den Türkiye'ye Türkiye'den Dünya'ya sloganıyla yola çıkan haber61net, sizlere kaliteyi sunma hedefini tavizsiz sürdürüyor. Otantik dili, lirik anlatımı ve olaylara değişik bakış açısıyla  Türk basınına damga vuran, Vatan Gazetesi'nin Trabzonlu köşe  yazarı Kemal Yıldırım'ın nefis  yazılarında ayrı bir lezzet bulacaksınız.

Haber 61 net  sizlere daima kaliteyi sunmayı sürdürecek.

 

O sizi bazen Maçka'nın Galyan'ına getirecek, bazen Sürmenin köprübaşı'na.

Onla Bazen Roma'da Pera Cafe'de da olacaksınız, bazen Eyfel kulesini gezeceksiniz.

Aramıza hoş geldin Kemal Emice!

 

Usta kalem Kemal Yıldırım'ın ilk yazısı yarın haber61.net'teTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
murat YILDIRIM 13 yıl önce
yapacağın yorumlar bizim için çok önemli.işallah bu sene şeytanın bacağını kırarız.hoşgeldin kemal abi
S.YILDIRIM 13 yıl önce
Ailemizin değerli büyüğü abimiz senin yazılılarını özlemiştik ,senide öyle.Maçkanın ve Kizeranın gürül gürül akan dereleri gibi seninde yazılarınını ve yorumlarını 24 yıldır TRABZON'un şampiyonluk özlemini bekler gibi bekliyorduk.İyi varsın abi.
MERVEDAMLA 13 yıl önce
Her yiğidin bir yourt yiğişi vardır. Her yazarın da kendine ve yöresine uygun uslubu vardır. işte KEMAL YILDIRIM değeri kıyaslanamaz, yorumunun tatına doyulmaz bir insandır. artık hergün heyacanla onun dobra yorumlarını okuyacağız. seni çok seviyoruz Kemal abi. hoş geldin iyiki geldin. MUTAFA YILDIRIM-YILDIRIRM ELEKTRONİK İNŞAAT EMLAK
kazim_karaalti 13 yıl önce
Kemal Abi, ailecek senin yazılarının müptelasıyız. Burda da yazı yazacağını görmek bizi çok sevindirdi. İyi ki varsın abi. Takipteyiz..
MEHMET KÜÇÜK 13 yıl önce
Yeni görevinde başarılar dilerim.Trabzonun ve trabzonsporun istanbuldaki temsilcisi olarak size güveniyoruz.Bazende bakırcılarköyünün tanıdımını ve sorunlarını dile gedirmeni bekliyoruz.selamlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@