7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Kamu çalışanları için flaş karar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamu kurum ve kuruluşlarındaki çalışanların 18 Mayıs 2020 Pazartesi günü idari izinli sayılmaları uygun görüldü.

Gündem 13.05.2020, 19:30
Kamu çalışanları için flaş karar

Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı imzasıyla tüm kamu kurum ve kuruluşlarına gönderilen yazıda şunlar kaydedildi:


“Kurum yöneticileri tarafından gerekli tedbirlerin alınarak hizmetlerin aksatılmaması, zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede personel bulundurulması kaydıyla; kamu kurum ve kuruluşlarındaki bütün çalışanların 18 Mayıs 2020 Pazartesi günü idari izinli sayılmaları Sayın Cumhurbaşkanımızca uygun görülmüştür.”


Yorumlar (3)
Kenan 2 yıl önce
Şu memlekette bi memurluk kapamadık arkadaş ya. Gitmiş özel sektörde sürünüyoruz. Ne çalışma saatimiz doğru ne tatilimiz var. Ne sosyal imkanlar var bu nasıl bir düzen arkadaş.
SONER BEY 2 yıl önce
Haklısın kardeşim özel de çalışanlar ölsün kamudaki hamilenin karnındaki çocuk olur idari izinli sayılır salgın bitene kadar ama özelde asgari ücretle çalışanın karnındakini henüz anlayamadık.
Ahmet 2 yıl önce
Aynen katılıyorum sana kardeşim bu ülke sanki milletvekilleri ve memurlara özel olarak bölünmüş. Eğer izin olacaksa özel sektördekilerede olsun.bu nasıl bir bölücülük şeklidir anlamıyorum ayıptır yazıktır günahtır ülkenin önemli meselelerinden biride asıl budur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@