Kadın teröristin anlattıkları şoke etti

Terör örgütü PKK/KCK'nın, son yıllarda azalan terörist sayısını artırmak için kadın militanları doğuma zorladığı güvenlik güçlerine teslim olan teröristin ifadesiyle ortaya çıktı.

Gündem 05.12.2018, 12:10
Kadın teröristin anlattıkları şoke etti

Terör örgütü PKK/KCK'nın, son  yıllarda azalan terörist sayısını artırmak için kadın militanları doğuma  zorladığı güvenlik güçlerine teslim olan teröristin ifadesiyle ortaya çıktı.
 PKK/KCK'nın, sadece toplumsal  değerleri yok eden değil, kadını, kadın kimliğini alçaltan ve tüketen yoz bir  yapı olduğu eylemleriyle yeniden gözler önüne serildi.

PKK/KCK'nın, iddia ettiği sözde etik ve ahlaka ulaşma gayesinden ne  kadar uzak olduğu ve var olan düzen yerine sözde vadettiği kendi ahlak düzenini  sapkın bir zihniyetin temeli üstüne kurmaya çalıştığı da görülüyor.

Güvenlik güçlerinin operasyonlarıyla köşeye sıkışan ve aldığı ağır  darbelerle gün geçtikçe zayıflayan PKK/KCK, dağa çıkanların azalması ve örgüt  içerisinde çarpık ilişkilerin ortaya çıkmasıyla da militan temininde zorlanıyor.  Köşeye sıkışan kanlı terör örgütü PKK/KCK, terörist sayısını artırmak için yine ahlaksızca kadınları kullanıyor.

- "Doğan çocuklarla terörist sayısını artırmaya çalışıyorlar"  

 PKK/KCK'ya katılımların azalması nedeniyle kadın militanların doğuma  zorlandıkları 20 Kasım'da güvenlik güçlerine teslim olan S.D. adlı teröristin  ifadesiyle gün yüzüne çıktı.

S.D, Ağrı İl Jandarma Komutanlığında verdiği ifadesinde, Irak'ın Zap  ve Suriye'nin Haseke bölgesinde bulunduğunu anlattı.

Bölücü terör örgütleri PKK/KCK ve PYD/YPG'nin son yıllarda azalan  katılımların artırılmasına yönelik yeni yöntem arayışları içerisinde olduklarını  bildiren S.D, "Halen Suriye bölgesinde faaliyet gösteren R. adlı kadın terörist  bana, söz konusu katılımların artırılması için örgüt mensupları arasında cinsel  ilişki yoluyla yeni doğumlara zorlandıklarını ve doğumların Irak'ın Mahmur  bölgesinde gerçekleştirildiğini anlattı." ifadesini kullandı.

S.D, ifadesinde, şu bilgileri verdi:

"R. adlı terörist bana, annesinin örgütte iken hamile kaldığını,  doğumundan itibaren annesi ve babasıyla hiç görüştürülmediğini, 7 yaşına kadar  Irak'ın Mahmur kampında başka örgüt mensupları tarafından büyütüldüğünü, 13  yaşında örgüte tam olarak katıldığını, kendisini yetiştiren örgüt mensuplarıyla  görüştüğünü, fakat biyolojik anne ve babasını hiç tanımadığını söyledi. R. bana,  kampta kendisi gibi 10-15 teröristin olduğunu, bu şekilde doğan çocuklarla  annelerinin temasının örgüt yönetimi tarafından sonlandırıldığını ve anne örgüt  mensuplarının başka faaliyet alanlarına sevk edildiğini söyledi."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Tebrikler 3 yıl önce
Çok güzel bi uygulama. Genç kardeşlerimiz hayatta herşeyi bi şekilde elde edebilirsiniz ama ahlak dürüstlük bunlar daha önemli.
Teknik oniki E 3 yıl önce
Bu uygulamayı biz yaptık ama nedense ne bizim resmimiz nede ismimiz geciyor baska bi sınıfın resmini koymuşsunuz öğretmenimiz bize güvendi böyle bi sınav yaptık şimdi biz o öğretmene nasıl güvenelim
hahahahah 3 yıl önce
adam yorumları karıştırmış fdsafdas fdasfdsa fdsafdsa, resmen terörü över gibi oldu fdsafa fdasfdsafdsa. al sana temel fıkrası fdsaf dsafdsa fdsa.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@