banner539

banner526

banner533

banner513

İşte Türkiye’nin güncel koronavirüs raporu! Bakan Koca açıkladı

Sağlık Bakanı Koca yeni Koronavirüs rakamlarını açıkladı.

Gündem 15.04.2020, 20:00 15.04.2020, 20:33
İşte Türkiye’nin güncel koronavirüs raporu! Bakan Koca açıkladı

Türkiye’de etkili olan Koronavirüs ile alakalı sağlık Bakanı Fahrettin Koca her gün açıklama yaparak bilgilendirme yapıyor.

Koca bugün yaptığı açıklamada son 24 saatte 115 kişinin hayatını kaybettiğini ve 4281 yeni vaka olduğunu açıkladı.

Bakan Koca yaptığı açıklamada "Vaka sayısındaki artış hızı, yoğun bakım ve solunum desteği ihtiyacı olan hastaların sayısındaki artış hızı sabit kalma eğiliminde. 875’i son 24 saatte olmak üzere 5.674 hastamız taburcu edildi. İki gücümüz var: Tedbir, tedavi. Gücümüzü kullanalım." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Uğur yalçın 7 ay önce
AKP iktidarı corona ile mücadeleden çok muhalif parti belediyeleriyle mücadele etmekte o enerjiyi coronayla mücadeleye verse bence çok daha iyi olacak birde bakanlar her açıklamalarında sayın cumhurbaşkanına referans verip duruyor koca koca, adamlar ikide bir her açıklamalarında sayın cumhurbaşkanımızın da üstpb ferasetkerş ve izni ile ğibi yağdanlık cümleleri işin ciddiyetini bozuyor sen işini yap kardeşim istifada ettin mi ufak uşak ğibi ğeri dönme dediğinin yaptığının arkasında dur böyle bu virüsle çok zor bu arada buğün de maskesiz ğeçti putin e haber yolladım soçiden karğoya yollayacak çok şükür
Samil hayta 7 ay önce
Gecen hafta cuma nin kokusu daha cikacakkk

Gelişmelerden Haberdar Olun

@