Hüseyin Örs şehitliği ziyaret etti

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs Şehitliği ziyaret etti.

Gündem 18.03.2019, 14:28 18.03.2019, 14:34
Hüseyin Örs şehitliği ziyaret etti

İYİ Parti Trabzon Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü  münasebetiyle İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Sağır, Ortahisar Belediye Meclis Üyeleri Derviş Köz ve Davut Çakıroğlu ve  parti yöneticileri ile birlikte şehitliği ziyaret etti. 

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Hüseyin Örs: "18 Mart Çanakkale Zaferi, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın tarihidir.  Bu tarih, başarılarla dolup taşan Türk kahramanlık tarihinin en gurur verici ve en parlak sayfalarından biridir. Bağımsızlığımızın simgesi, şehit ve gazi atalarımızın emaneti olan güzel yurdumuzu, Cumhuriyetimizi, millî değerlerimizi, Çanakkale’yi, Kurtuluş Savaşı’nı kazanan ruhu korumak ve gelecek kuşaklara aktarmak temel sorumluluğumuzdur. Onların bize emaneti olan ve canlarını bu uğurda feda ettikleri bu vatanı ve bayrağı daha yükseklerde dalgalandırmak ve ülkemizi çok daha iyi yerlere taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve kahraman askerlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad olsun.” dedi. 

Şehitlikteki programda Kuran-ı Kerim okunmasının ardından, şehitlerimiz için dua edilip, şehit mezarlarına karanfil bırakıldı.

Hüseyin Örs şehitliği ziyaret etti

Hüseyin Örs şehitliği ziyaret etti

Hüseyin Örs şehitliği ziyaret etti

Hüseyin Örs şehitliği ziyaret etti

Yorumlar (1)
MANAM 2 yıl önce
senın ne işin var şehışiğe vAllahıde bıllahıde kemıklerı sızlar chp hdpyle ıtttıfak yapan sız değilmısınız yazıklar olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@