HÖH'ten Bakanlık incelemesi için ilk açıklama

Halk Özel Harekât Derneği: Karardan memnuniyet duyduk.

HÖH'ten Bakanlık incelemesi için ilk açıklama

Genel Merkezi Trabzon'da bulunan Halk Özel Harekât (HÖH) adlı dernek, İçişleri Bakanlığı'nın haklarında başlattığı inceleme ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, bakanlığın kararından memnuniyet duyulduğu ifade edildi.HÖH Derneği'nin sosyal medya hesabından yapılan yazılı açıklamada, İçişleri Bakanlığı’nın haklarında başlattığı incelemeden memnuniyet duyulduğu belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Hakkımızda başlatılan soruşturmadan duyduğumuz memnuniyeti, siz değerli üye ve takipçilerimiz ile paylaşmak istedik. Duymuş olduğumuz memnuniyet ve haklı gururun sebebi; Derneğimiz alnının akıyla denetlemelerden çıkacağına olan inancımız ve sonrasında üzerimize atılan mesnetsiz iftira ve suçlamalardan da temizlenecek olmamızdır. Plan kuranların en hayırlısı Allah'tır."

'ÜRKÜTÜCÜ İSMİMİZ OLABİLİR AMA…'

HÖH Derneği Genel Başkanı Fatih Kaya, bir süre önce yaptığı açıklamada, 'Halk Özel Harekât' diye bir şey olmadığını, Halk Özel Harekât Derneği olduğunu belirterek şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bir operasyonel güçmüşüz gibi algılanmak bizi üzdü. Amacımız 15 Temmuz darbe girişimi sonrası oluşan milli birlik ve beraberlik ruhunu yaşatmak. 15 Temmuz'u unutturmamak tek amacımız. Ürkütücü ismimiz olabilir ama bizim amacımız budur."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
..
.. - 10 ay Önce

O atatürkün çerçevesini ortaya alacaksın ve yanındakilerden daha büyük olacak. O zaman samimiyetine inanırım ama bu halinle hiçsin..

Ugur şirin
Ugur şirin - 10 ay Önce

Yaptıgıniz neyse Allahı dini imanı vatanı milleti kariştırmadan yapın ihalemi kovalıyorsunuz bir yerlere şirin gorünüp gözlerine girneyemi çalişıyorsunuz kendi adınıza yapın ne Allahın ne dinin ne de milletin sizin yardımınıza ihtiyacı yok size kaldıysa bu işler zaten bitmişiz

Dağılın hözt
Dağılın hözt - 10 ay Önce

Hög deyilde hözt olur sizden.önüne gelen abuk sabuk bir grup oluşturup ortaya cıkarsa Devletin hali nasıl olurdu

Ugur şirin
Ugur şirin - 10 ay Önce

Gazi mustafa kemal atatürkün resmini oradan indir digerleri beni ilgilendirmez ama atatürku mevzuma alet etme höh musün pöh müsün ne ayaksan

emre
emre - 10 ay Önce

cikar icin sacma sapan isler yapan donemin adami donek adamlar...yapmayin kardesim bunlarin haberlerini.Atatürk u alet etmeyin bari islerinize.

uğur yalçın
uğur yalçın - 10 ay Önce

Haber oldu reklamıda yapıldı.dikkate almayın her dönem okdugu gibi güçlünün iktidarın yanında yer alip resimlerini asıp işlerini yürütme peşinde vatandaş devran degiştimi hemen saf degiştirirler anap tan dogruyol dan mhp den çok gördük istanbulda tarlabaşında bozkurt rozeti taşıyan ülkücülere benzemis anlayana

Ugur şirin
Ugur şirin - 10 ay Önce

Çok iyi hatirkarim istanbulda da trabzin da da isimli iş adamlarının yazıhanelerine gidinci hemen arkalarında büyük çerçeveli rahmetli özalın tansu çillerin resimleri olurdu e bir zavallının olacak drgil ya baban oksa dahi insan bu menfaat çıkar dünyası o yüzden kıynet vermem anlam taşımaz benim için ben babamın resmini asarım gururla

banner421