7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Herkesin ne olacağını merakla beklediği KPSS iptal edildi!

ÖSYM Başkanı Ersoy KPSS'nin iptal edildiğini açıkladı.

Gündem 04.08.2022, 12:56 04.08.2022, 13:11
Herkesin ne olacağını merakla beklediği KPSS iptal edildi!

ÖSYM Başkanı Ersoy, 31 Temmuz'da yapılan KPSS oturumlarının iptal edildiğini açıkladı.

6-7 Ağustos 2022 ve 14 Ağustos 2022'de yapılacak KPSS oturumlarının da ertelendiğini söyleyen Ersoy, iptal edilen ve ertelenen sınavlara ilişkin yeni takvimin en kısa kısa sürede kamuoyuyla paylaşılacağını bildirdi.

Yeni KPSS takviminin 17 Eylül'de başlayacağını aktaran Ersoy şu şekilde konuştu:

"Sınavı iptal edilen KPSS adaylarından, gireceği yeni sınav için herhangi bir ilave ücret talep edilmeyecektir. Ortaya çıkan eksiklik ve aksaklıkları açık yüreklilikle kamuoyuyla paylaşıp, tedbirleri alarak ÖSYM'nin milletin kalbindeki yerini güçlendirmekte kararlıyız. Hiç arzu etmediğimiz şekilde iptal ve ertelemelere sebebiyet veren bu talihsiz süreçten dolayı tüm adaylardan özür diliyoruz."


Yorumlar (4)
Semih 2 hafta önce
Sizden önce sınavlarda böyle şeyler olmazdı. Siz geldiniz önce fetö sınavlarda hile yaptı. FETÖ bitti ama sınavlardaki rezillikler devam ediyor. Düşün artık bu halkın yakasından.
OF61 2 hafta önce
lkenin rezil olmadik ne bir kurumu, ne bir makami nedebir arazisi kalmadi,bir umut kalmisti oda bitti.
cc 2 hafta önce
sakallı hırsızlar
salih 2 hafta önce
becerip bir sınavı yapamayan adamlar 20 senedir ülkeyi yönetiyor... çok yazık... bir ülkenin kaderi dinimizle ilgili yalan iftiralarla oy kazanmaya bağlı olmasaydı keşke... 50 yaş üstü 70 sene önce olduğu iddaa edilen olayları papağan gibi tekrar ederken. 10 sene önce olan ihanetleri kandırıldık yanıldık aldatıldık diyerek unutturmak istiyor....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@