banner491

Hastane acil servisinde parti skandalı

Alaşehir Devlet Hastanesi acil servisinde tepki çeken görüntülere soruşturma

Manisa'nın Alaşehir Devlet Hastanesi acil servisinde hastane çalışanlarının uygunsuz eğlence görüntülerinin sosyal medyada yayılması üzerine Manisa İl Sağlık Müdürlüğü harekete geçti ve soruşturma başlattı.

Alaşehir Devlet Hastanesi Acil Servis bölümünde çalışan bazı görevlilerinin eğlence görüntüleri sosyal medyada hızla yayıldı. Hastanenin yoğun bakım servisinde çekildiği öğrenilen görüntülerde bazı hastane çalışanlarının birbirlerinin üzerine köpük sıkarak eğlendiği görülüyor.

Görüntülerin sosyal medyada hızla yayılması üzerine Manisa İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı.

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada hastane görevlilerinin soruşturma kapsamında farklı bölgelere görevlendirildiği belirtilirken şu ifadelere yer verildi:

"Müdürlüğümüze bağlı Alaşehir Devlet Hastanesi ile ilgili olarak bazı basın yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında yer alan haber ve iddialar ile ilgili olarak açıklama yapmaya ihtiyaç duyulmuştur. Müdürlüğümüzce ilgili 'Varan-1', 'Varan-2', 'Varan-3' adlı videolar hakkında 6 Kasım 2019 tarihi itibariyle haberdar olunmuş olup aynı gün içerisinde haklarında idari işlemler başlatılarak soruşturma açılmıştır. İlgili kişiler il içerisinde geçici olarak diğer sağlık kurumlarımıza görevlendirilmişlerdir. Basınımıza ve kamuoyuna saygı ile duyurulur"

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 18:22

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Doktor TS
Doktor TS - 3 hafta Önce

Ne haber ama. Hastanede kimse bişey yemesin, içmesin, nefes almasın. Zinhar birbirine şaka yapmasın. Ne batar millete bu sağlıkçıların halleri. Gidin ergenlerinizin okullardaki vaziyetlerini izleyin.. Daha ilginç şeyler bulursunuz..

?
? @Doktor TS - 2 hafta Önce

söylediklerin çok boş .....herkes nefes alabilir vs vs......ama işin ilginç tarafı bu insanlar işe girene kadar yapmıycakları şey yok.....ama işe girdikten sonrasıda maalesef ortada.....????

Uğur yalçın
Uğur yalçın - 3 hafta Önce

Doktor ts sen hiç cenaze de dans eden kahkaha atan birbirine el kol şakası yapan birini ğördünmü orasıda yoğun bakım ölümle yaşam arasındaki ince çizgide o insanlar sen bunu en iyi bilmen lazım azıcık sayğı azıcık vakurluk azıcık insanlık bunu anlamaya yeter ama sende doktor olup adam olamayanlardansın heralde

Hasan
Hasan @Uğur yalçın - 2 hafta Önce

Ben de doktorum. Bunun savunulacak bir tarafı yok. Anlamsız, saçma bir olay. Hoş değil

hakan
hakan - 3 hafta Önce

tüh bee bizde salih cora vekilimizi eleştirdik boşuna gerçekten hastanelerde dünyada 1 numarayız bravoo bravooo

Murat
Murat - 3 hafta Önce

Herkese doktor desteği şart son 15 yılda balatalar bitti . Şu sosyal medya denilen dipsiz kuyu her kesi içine çekiyor. İnsanlar bişeyler yapmaya çalışıyor kafasına göre ama kontrol yok olmuş el frenide tutmuyor yokuş aşağı gidiyor araba. Feci bir bunalım var ülkede bir an önce akıllı olan telefonlar sadece telefon olarak kullanılmalı..

Murat 61
Murat 61 - 3 hafta Önce

Rahatlık bunların bir yerine batmış kimse kusura bakmasın bir parça ekmek parası için disini tırnağına takan çocuğu birşey isteyipte ama alamayan ve bunu kendisi ne bunu yediremeyen anne ve babalar varken şifa bekleyen bebekler büyükler varken yaptıklarıyla bu şekilde gururlanma kahkahalar atan edepsizce el kol hareketlerin de bulunan su zavallı sağlık çalışanlarını kınıyor yazıklar olsun diyorum saygılarımla...

banner441

banner472