Hakan Şükür'den Bank Asya tepkisi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini Bank Asya'yı batırmakla suçlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na bugün "O banka şu anda batmış zaten. Fakat bu, taşıma suyla ayakta durmaya çalışıyor" diye cevap vermişti. AK Parti'den istifa eden Milletvekili Haka

Hakan Şükür'den Bank Asya tepkisi!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini Bank Asya'yı batırmakla suçlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na bugün "O banka şu anda batmış zaten. Fakat bu, taşıma suyla ayakta durmaya çalışıyor" diye cevap vermişti.
 
AK Parti'den istifa eden Milletvekili Hakan Şükür, Twitter'dan Erdoğan'a sert sözlerle yüklendi. Hakan Şükür, Bir ülkenin Cumhurbaşkanı 'o banka battı' diyecek kadar milli sermaye karşıtı nasıl olabilir? Bunun akılla izahı yok" diye yazdı.
 
Hakan Şükür'ün Bank Asya'yla ilgili tweetleri şöyle:
 
BANK ASYA SEMBOL HALİNE GELDİ
 
"Hukuka darbe" her yerde kendini hissettirirken anayasal güvence tedirginliği her bireyi kurumu sarıyor farkında değil misiniz?
 
Bir ülkenin Cumhurbaşkanı "o banka battı" diyecek kadar milli sermaye karşıtı nasıl olabilir? Bunun akılla izahı yok.
 
Artık görünen o ki Bank Asya halkın özgürlük ve serbest ekonomi talebinin sembolü haline geldi. Bu millet bu taleplerinden vazgeçmeyecek.
 
Ülkeniz sarmalanmış, terör sınırları kuşatmış,kara para iddiaları, çözüm süreciniz çözülmeye gidiyor ve siz günahlarınızı perdeliyorsunuz.
 
O DOSYALAR ÖNÜNÜZE KONUNCA...
 
Bank Asya'yı değil, yarın kara para aklayan bankalarınız diye önünüze Allah Korusun konulacak dosyaların hesabını kim verecek?
 
Yarın Bank Asya'yı değil Kerry'nin IŞİD petrolü Türkiye'den gidiyor ifadesi önünüze konulunca kim cevap verecek?
 
Ortadoğu,Batı size sırtınızı dönmüşken Bank Asya'yı değil,terörü destekleyen kimler acaba biliyor musunuz denilince kim cevap verecek?
 
Kendi çıkarları,kendi günahları için vatanı ve milleti bile gözden çıkardığını sananlar bu ülkenin şahsi manevisi hakkı hakkına verir!!!!

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler