banner526

banner533

banner513

Hainlere hesap soracağız

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Gül, ''Diyarbakır'da polis servis aracına yapılan saldırıda, 4 polisin ve bir görevlinin şehit olmasından, çok sayıda polisin de yaralanmasından derin üzüntü duyduğunu ifade

Gündem 08.10.2008, 21:01
Hainlere hesap soracağız
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Gül, ''Diyarbakır'da polis servis aracına yapılan saldırıda, 4 polisin ve bir görevlinin şehit olmasından, çok sayıda polisin de yaralanmasından derin üzüntü duyduğunu ifade ederek şunları kaydetti:

''Can kaybının artmaması en büyük dileğimizdir.

Devletimizin kararlı mücadelesi karşısında çöküş yaşayan ve insanlık dışı eylemlere başvuran terör örgütünün bu çirkin saldırısını şiddetle kınıyorum.

Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için fedakarca mücadele eden kahraman güvenlik güçlerimize yönelik bu hain saldırıyı gerçekleştirenler adalet önünde mutlaka hesap verecektir.

Devletimizin kararlılığı, güvenlik güçlerimizin çabaları ve milletimizin büyük desteğiyle terörle mücadele topyekün sürdürülecektir.

Milletimiz sarsılmaz bağlarla birbirine bağlıdır. Bu da terör örgütünü aciz kılacak ve başarısızlığa mahkum edecek en önemli etkenlerden biridir.

Saldırıda şehit olan polislerimize ve görevlimize Allah'tan rahmet, ailelerine, milletimize ve Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.''

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@