banner539

banner526

banner533

banner513

Hadise'nin pantalonu moda oldu

Akşam'ın haberine göre; Hadise'nin TRT'nin yılbaşı özel programında 'Crazy for you' şarkısını seslendirirken giydiği 'yırtık jean'e talep artınca, Denimder Başkanı'ndan 'Sponsor oluruz' teklifi geldi. 1990'lı yıllarda moda olan ve son yıllarda yine gündem

Gündem 04.02.2009, 22:27
Hadise'nin pantalonu moda oldu

Akşam'ın haberine göre; Hadise'nin TRT'nin yılbaşı özel programında 'Crazy for you' şarkısını seslendirirken giydiği 'yırtık jean'e talep artınca, Denimder Başkanı'ndan 'Sponsor oluruz' teklifi geldi. 1990'lı yıllarda moda olan ve son yıllarda yine gündeme gelen yırtık jean'e son bir ayda talep patlaması olması, Türkiye'nin denim sanayicilerine başkanlık eden ve aynı zamanda Redstar markasının sahibi olan Nedim Özbek'e de ilham verdi.

SPONSOR OLABİLİRİZ
'Sonuç olarak yırtık jean özellikle gençler tarafından tercih edilen, trend olan ve bizim de her zaman koleksiyonumuzda olan bir ürün' diyen Özbek, sözlerini şöyle sürdürdü: 'Yırtık jean, ülkemizde özellikle son 5 yıldır çok ilgi görüyor. Satışlar da her yıla göre daha fazla bir artış gösteriyor. Eminim jean giymeyi seven herkesin dolabında mutlaka bir yırtık jean vardır. Hadise'nin giymesinin de elbette önemli bir etki yarattığına inanıyoruz.'

Hadise'nin bir Türk olarak Türkiye'yi tanıttığına ve dolayısı ile ülkemizde biraz daha sıcak bir etki yarattığına dikkat çeken Özbek, 'Mutlaka birilerinin ilgisini çekiyor bu da satışlara yansıyor. Birçok firmanın da ilgisini çekiyor ve sponsor olmak istiyorlar. Ülkemizin tanıtımının yapılmış olduğu böyle bir yarışmada bir Türk jean üreticisi olarak biz de desteğimiz olsun isteriz. Biz de Redstar olarak böyle bir sponsorluğa sıcak bakıyoruz' diye konuştu.

MAVİ DE, HADİSE JEAN'İ ÜRETECEK
Mavİ Jeans yetkilileri ise Mavi'nin 2008-2009 Kış Koleksiyonu'nda yırtık jeans modellerinin yer almadığını, ancak mağazalara girecek olan 2009 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nu için yırtık jean ürettiklerini ifade ettiler. Mavi'nin yeni koleksiyonunda hem kadınlar hem de erkekler için yırtık jeans ürettiklerini belirten Mavi yetkilileri, şu bilgileri verdiler: 'Koleksiyonda yer alan yırtık jean'lerin fiyatları kadınlar için 119.95, erkekler için ise 129.95 liradan satışa sunuluyor.'

BELÇİKA 'DA BİR BUTİKTEN ALMIŞ
Bu yıl Moskova'da yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek Hadise, şarkısını ilk defa TRT'nin Yılbaşı özel programı içinde seslendirdi. Hadise'nin, burada giydiği jean'i Belçika'da tasarım ürünleri satan bir butikten aldığı öğrenildi.

Yorumlar (1)
han_gar 12 yıl önce
bizim ınsanımız bole işte bırı kıyafet gıyıp sokaga cıksa moda oluverır ınsanların gozunde .ben bu pantolanları 10 senedır satıyorum .

bundan once aynen eleştırı suydu.yaw bunu kım gıyer yırtık pantolonmu gıyılır .yırtık pantolana para vermem ben ..... şimdı ne oldu.50 tl ye almadıkgınız pantolan 150 tl oldüüüüüü:))))))))))))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@