Görüntülere baba isyanı

Eski sevgilisi oyuncu Gamze Özçelik'e tecavüz iddiasıyla 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan Gökhan Demirkol'un, Yargıtay'ın bozma kararı çerçevesinde yeniden başlayan yargılamasına Antalya'da devam edildi.Dün görülen duruşmaya Gamze Özçelik katılmazke

Gündem 19.02.2009, 10:06
Görüntülere baba isyanı

Eski sevgilisi oyuncu Gamze Özçelik'e tecavüz iddiasıyla 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan Gökhan Demirkol'un, Yargıtay'ın bozma kararı çerçevesinde yeniden başlayan yargılamasına Antalya'da devam edildi.

Dün görülen duruşmaya Gamze Özçelik katılmazken, babası Talat Özçelik ile tutuksuz sanık Gökhan Demirkol ve iki tarafın avukatları katıldı. Gökhan Demirkol'un avukatının tartışmaya konu olan görüntüleri mahkeme heyetine göstermesi, duruşmaya damga vurdu. Avukat Ömer Yeşilyurt "Bir insanın baygın olup olmadığına anestezi uzmanı karar verir; psikologlar değil" dedikten sonra, mahkeme heyetinin kadın üyesinden özür dileyerek, cep telefonuyla çekilen pornografik içerikli görüntüleri fotoğraf olarak mahkeme heyetine sundu. Baba Talat Özçelik kızının fotoğraflarına bakmamak için büyük çaba sarf etti. Mahkeme dava dosyasını, bozma kararı gereği görüş alınması ve rapor hazırlanması için Adli Tıp Kurumu Genel Kurulu'na gönderdi.

'EN ÇOK GAMZE'YE GÜVENİRİM'
SABAH, Gamze Özçelik'in babası Talat Özçelik'le adliye çıkışı konuştu. Duruşma salonunu terk ederken Gökhan Demirkol'la karşılaşmamaya özen gösteren Talat Özçelik, gözyaşlarına hâkim olamayarak şöyle dedi: "Mahkemede o fotoğrafları görünce bir kez daha yıkıldım. Kızımın bu konuda suçsuz olduğuna adım gibi eminim. Dört tane kızım var; en çok Gamze'ye güvenirim. 'Sakınılan göze çöp batarmış' derlerdi, doğruymuş. Kızlarımın psikolojisi altüst. İnanın bu olaydan sonra evde vazo ve çömlek kalmadı. Hepsi paramparça oldu. Kızlarım sinirden evdeki bütün eşyaları kırdılar" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@