7m


7m

hyundai

Geminin kaptanı tutuklandı

“Hayat N” adlı Ro-Ro gemisinin, Bandırma Limanı'ndan ayrıldıktan kısa süre sonra batmasının ardından gözaltına alınan gemi kaptanı ile ikinci kaptan tutuklandı. Üçüncü kaptan, savcı tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Alınan bilgiye gör

Gündem 16.09.2008, 20:34
Geminin kaptanı tutuklandı
“Hayat N” adlı Ro-Ro gemisinin, Bandırma Limanı'ndan ayrıldıktan kısa süre sonra batmasının ardından gözaltına alınan gemi kaptanı ile ikinci kaptan tutuklandı. Üçüncü kaptan, savcı tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Alınan bilgiye göre, gemi kaptanı Mithat Altın, 2. kaptan Uğur Kalkavan ve 3. kaptan Hüseyin İncereis, Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğünde sorgulamaları tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi.

Adliyede, Cumhuriyet Savcısı tarafından ifadeleri alınan zanlılardan kaptan Mithat Altın ile 2. kaptan Kalkavan, çıkarıldıkları mahkemece Ceza Muhakemeleri Usulü Kanunu'nun (CMUK) 100. maddesine göre suçlu bulunarak, tutuklandı. Üçüncü kaptan İncereis, savcı tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

“Hayat N” adlı Ro-Ro gemisi, Bandırma Limanı'ndan çıkış yaptıktan kısa süre sonra batmıştı. Olayda, Özer Erdoğan adlı bir kamyon şoförü ölmüş, 4 kişi kaybolmuştu.

Yorumlar (2)
karsiyanlal 14 yıl önce
bu işin içinden bu kişi çıkıyor yakında bombası patlar sağlam yerden geldi tüyo :)))
atrb 14 yıl önce
Bu işin almanyada devam eden deniz feneri ile ilgisi var. Bakan çocuklarınında işin içinde olduklarını belgeleriyle açıkladılar. Yakında herşey daha detaylı çıkar. Yaratan bunların şerrinden bizleri korusun. Zavallı insanlara acıyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@