Garo Paylan PKK'ya terör örgütü diyemedi!

HDP'li Milletvekili Garo Paylan, gazeteci Cüneyt Özdemir'in kanalına konuk oldu ve soruları yanıtladı. Özdemir, Paylan'a, "Üçüncü kez soruyorum, Çok basit cevabı var. PKK'yı HDP'nin kurucusu olarak bir milletvekili olarak terör örgütü olarak görüyor musunuz?" diye sordu. Ancak Paylan bu soruda, PKK'ya terör örgütü diyemedi.

Gündem 18.06.2020, 10:41

HDP Milletvekili Garo Paylan, Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Özdemir'in sorularını yanıtlayan Paylan bir soru da fena köşeye sıkıştı.

PKK'YA TERÖR ÖRGÜTÜ DİYEMEDİ

Paylan, Özdemir'in kendisine defalarca yönelttiği 'PKK'yı bir terör örgütü olarak görüyor musunuz?' sorusuna kaçamak cevaplar verdi. Defalarca sorulmasına rağmen Paylan'ın PKK'ya terör örgütü diyememesi sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
mürsel çelik 1 yıl önce
pkk bir ermeni kuruluşudur. ermeni olan bu şahıstan başka ne beklerdiniz ki.....
vatandaş 1 yıl önce
adam anasını babasını inkar edermiiiiiii buda o mesele
Haktan Şaşmaz 1 yıl önce
Ya kabul etse ne olur etmese ne. Kendileride, bizde bunların süzme o,çocukları olduğunu biliyoruz.Hepsini asacaksın bunların
Kaptan 1 yıl önce
Demek istiyorki devlete meydan okumaya ve teröriste desteğe devam edeceğiz.Biz sizi tanımıyoruz.Bu ülkede kime ayrımcılık yapılıyor.Teröriste destek oluyorsun.Birde bu ülkede milletvekili olarak TBBM çatısı altında bulunuyorsun.Size yediğiniz ekmek su bile haramdır.Sizi kimlerin konuşturduğunu çok iyi biliyoruz.Sizede bir demokrasi örneği vereceğiz.Sabredin.
malik 1 yıl önce
Bunların kafasına kazınan senaryo hep devam edecek.Bu ülkeye hanki devletler zarar vermeye çalışıyorsa.Bilinki bunlar onların kucağındadır.Onların maşalarıdır.pkk ve hdp aslında Türkiyenin bölünmesi parçalanması ve ekonomik olarak sekteye uğratılması için kurulan bir yapılanmadır.fötö nün bir başka versiyonu.Bunlar deriden ameliyetle temizlenmeden bitmez.Türkiyeye verdikleri zarar Bir Türkiye daha kurardı.
Nihat Şişik 1 yıl önce
Bunların alınlarına PKK yazısını kızgın demirle yazmak lazım ki toplum bunları kolay tanısın
YORGUN 1 yıl önce
BUNLARI FİZAN'A KADAR SÜRMELİ. SAYI BAŞKAN, BUNLARI BİR AN ÖNCE TTMM'DEN TEMİZLEMELİDİR. YAZIK BU MİLLETİN VERDİĞİ VERGİLERİ ALIP DAĞA ÇIKARIYORLAR VE SONRA... MİLLETİN ÇOCUKLARINA KURŞUN OLARAK DÖNÜYOR. YAZIK!!!
Noname 1 yıl önce
Bunların sucu yok bunlara oy verip benim vekilim ol diyene bakaçaksın ve o insanlara Altın tebside bir hayat versen yine idolojisinden vazgeçmez chp ,ip Gibi bunların beynini formatlayan iyi iş başardı kendilerine göre
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@