7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Flaş iddia! Alaattin Çakıcı tahliye mi olacak?

İnfaz yasasının onaylanmasının ardından Alaattin Çakıcı'nın da tahliye edileceği iddiaları gündem oluşturdu

Gündem 15.04.2020, 12:06
Flaş iddia! Alaattin Çakıcı tahliye mi olacak?

İnfaz Yasası'nın onaylanıp Meclis'ten geçmesinin ardından en çok merak edilen konu Alaattin Çakıcı'nın tahliyesi oldu. Düzenlemeyle Alaattin Çakıcı'nın da cezaevinden çıkacağı iddia edildi.

Resmi bir açıklama olmasa da sosyal medyada Alaatin Çakıcı'nın tahliye olacağı ve işlemlerin başlatıldığı öne sürüldü. Alaattin Çakıcı'nın yakınlarının da bu yönde paylaşımlar yaptıkları görüldü. 

Tahliye haberleri ile yeniden gündeme gelen Alaattin Çakıcı  Trabzonlu ve 67 yaşında. 2 kez evlilik yapan Alaattin Çakıcı'nın son evliliğini ünlü babalardan Dündar Kılıç'ın kızı Uğur Kılıç'la yaptı. Alaattin Çakıcı'nın bir kızı bir de oğlu var. 


Yorumlar (12)
Sedat 2 yıl önce
Dışarda ki kabadayı bozuntuların'ın üzerine adamdir, sözünü budaktan sakınmaz. Yalaka olmadı, olmaz. Biat eden çomarlarla karıştırmayın.
metin oktay 2 yıl önce
decavüzcü tacizci cıkıyorda cakıcımı cıkmasın cıksın
Faran 2 yıl önce
Üstadım o “d” mi “t” mi. ???? TDK’nın içine ettiniz..
Ali KAYA 2 yıl önce
Normal değil mi.Sayın Bahçelinin kankası. Belki ilerde yerine geçer.
Antikus 2 yıl önce
Bahsettigin adam sapina kadar türk milliyetcisidir.. ve bazi botokslu nonoslar gibi birilerina yalakalik yapmadi onun icinde hapiste tutuldu ,, sudan bahanelerle pkk,lilari serbest birakan düzen milliyetciye ayni hakki tanimadi .. cakicin adamligini ülcmeye sizin akliniz yetmez
yakun 2 yıl önce
Alaattin Çakıcı' da çıkacak tabi, hep pkk lılar ve tacizciler, çocuk yaşta kızlarla evlenenler çıkacak değil ya.
Nafaka 2 yıl önce
Adeta virüs gibi erkekleri mağdur eden bu ömür boyu nafaka ve tazminat ve kendi çocuğumuzu icra ile görmek konularında da acil düzenlemeler bekliyoruz saygılarımızla ????
ikm 2 yıl önce
sadece internette alaaddin çakıcı ve ayhan çapacı yazın, bu çakıcı denen adamın kendi çıkarı için yasaları uygulayan bir devlet memuruna karşı olan tavrını görün ondan sonra adam mı yoksa değil mi görürsünüz. Haber61.net editörleri önceki yorumumu yayınlamamışsınız eğer bunu yayınlamayacaksanız sizin de çakıcı denen kişiden bir farkınız olmadığı kanaatine varacağım.
Tursun 2 yıl önce
Bunda bile akp chp kutuplaşması ortaya konmuş yorumlarda kanunen çıkması gerekiyorsa çıkar affa karşı bir birey olarak anlamsız buluyorum ama hürriyeti bağlamaya hele belli yaştan sonra farklı düzen gwtirilmeli elektronik kelepçe uygulanmalı
Ali yildiz 2 yıl önce
Sn çakıcı Adam gibi özü sözü bir yiğittir,diperleriyle asla mukayese edilemez Bildiği doğruları söylemekten çekinmez vel hasil sapına kadar milliyetcidir????????????
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@