banner491

Fatih Bulut hakkında soruşturma

"Çok Sevdim Yalan Oldu" şarkısıyla büyük bir çıkış yapan şarkıcı Fatih Bulut hakkında Niğde'de asker uğurlamasında havaya ateş açtığı için soruşturma başlatıldı.

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü, Fatih Bulut hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı. Son günlerin en çok dinlenen şarkılar arasına giren 'Çok sevdim yalan oldu' şarkısını seslendiren Fatih Bulut, geçtiğimiz günlerde Niğde'de yeğeninin asker uğurlama eğlencesine katıldı.

Belinden silahını çıkartarak havaya ateş etmeye başladığı görülen Bulut’a davetlilerden biri müdahale ederken, sosyal medyaya düşen görüntüler, tepki topladı.

Soruşturma başlatıldı

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü'nden yürütülen sanal devriye ve sosyal medya araştırmaları üzerine Fatih Bulut hakkında soruşturma açıldığı açıklandı. Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

Emniyet Müdürlüğümüz'ce yürütülen sanal devriye ve sosyal medya araştırmalarında, ses sanatçısı F.B.’nin ilimiz merkezinde yeğeninin asker uğurlama eğlencesinde havaya silahla ateş etme görüntülerinin tespit edilmesi üzerine, konu ile ilgili olarak adli makamlardan alınan talimatlar doğrultusunda 'Genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması' suçundan 12.11.2019 tarihinde gerekli tahkikata başlanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 18:29

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
fazla
fazla - 3 hafta Önce

cahil kroyu abartırsan...

Ahmet TS
Ahmet TS - 3 hafta Önce

YA ŞU SALAKLARI HABER EDİPTE, EDEP YERLERİNİ KALDIRMAYIN.
BUNLAR FOSİLL, VAZ VUZ..
CAHİLLİKTE BAŞI ÇEKEN UCUZ KARAKTERLER...

gerçekleri yazın
gerçekleri yazın - 3 hafta Önce

ortalıkta ankaranın taverna şarkılarını dinleyip mafyavari yaşayan tipler belirdi çünkü bunlar süper erkek, süper insan, popüler insan gibi satılıyor dizilerde. aslında bunlar kara cahil ve kro. gerçekleri yazarsanız belki durur biraz.

banner441

banner472