banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

EYT ile ilgili flaş açıklama: "Sorunlara duyarlıyız ama..."

EYT'lilerle ilgili AK Parti sözcüsü Ömer Çelik'ten açıklama: Sorunlara duyarlıyız ama ülkeye maliyeti var.

Gündem 18.11.2019, 19:01
EYT ile ilgili flaş açıklama: "Sorunlara duyarlıyız ama..."

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. EYT ile ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çelik'e Erdoğan'ın son EYT açıklaması da soruldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Seçim kaybetsek de bu işte yokum" demişti. Erdoğan ayrıca, "Emeklilikte Yaşa Takılanlar tutturmuşlar EYT.Niçin erken emeklilik? Bırakalım ne zaman emekli olması gerekiyorsa o zaman olsun. İskandinav ülkelerinin hepsi erken emeklilik sistemiyle battı. Herkes vaktinde emekli olmalı'' açıklamasında bulunmuştu. Bu konuyla ilgili "EYT'de son nokta koyuldu mu?" şeklinde soruya yanıt veren AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Sorunlara duyarlıyız ama ülkeye maliyeti var" ifadelerini kullandı.

Çelik özetle şunları söyledi:

"KKTC bayrağına karşı yapılan hadsiz ve hudutsuz saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

AVRUPA'DA CAMİLERE SALDIRDILAR

İslam düşmanlığı ideolojisine sahip bir organizasyon tarafından yapılan bu eylem bütün insanlığa karşı yapılmış bir eylemdir. Norveç makamlarından gerekli hassasiyetin gösterilmesini istiyoruz. Camiler, kiliseler, havralar ortak korumada olmalı.

YILDIZ KENTER'İN VEFATI

Dün sanat camiamız için çok önemli olan bir ismi, Yıldız Kenter'i kaybettik. Toplumun tüm kesimlerini kucaklaması gereken sanatın eşsiz bir timsali olmuştur. Milletimizin ve sanat camiamızın başı sağolsun.

OTİZMLİ ÇOCUKLARA AYRIMCILIK

İncitici eylemlerde sorumluluğu olanlar görevden alındı.

CUMHURBAŞKANI'NIN ABD TEMASLARI

İlişkilerimizin potansiyeli mevcut sorunlardan daha büyük. Sözde Ermeni soykırımı yaptırımı gündemden kalkmıştır. trump'ın mektubu iade edildi, konu kapandı.

DOĞU AKDENİZ'DE SONDAJ GERİLİMİ

Koskoca AB, Rumların marjinal tezlerinin peşine takıldı. Doğu Akdeniz'de, Türkiye Cumhuriyeti'nin çıkarlarından ve KKTC'nin hak ve menfaatlerinden zerre kadar taviz verilmeyeceğini bildirdi.

İSRAİL'İN GAZZE'YE SALDIRILARI

Modern zamanların en uzun ve en saldırgan işgali.

BAŞÖRTÜLÜ KADINLARA OLAN SALDIRI

Prensip olarak hiçkimse tacize ya da hayat tarzından ve giyiminden dolayı saldırıya uğramamalıdır. Bu konuyu yakından takip etmemiz gerekmektedir. Provokatörlere karşı ortak bir tutum geliştirmeliyiz. Kamuoyunda hassasiyet ortaya koyuldu. Sayın Kılıçdaroğlu'nun açıklaması son derece müspettir.

ABD VE RUSYA'NIN YPG POLİTİKASI

Ferhat Abdi Şahin'in Bağdadi'den bir farkı yoktur.

ERKEN YAŞTA EMEKLİLİK TARTIŞMASI

Sorunlara duyarlıyız ama ülkeye bir maliyeti var."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Bordo 11 ay önce
Reisinize yeni 28 adet yeni araba alırken ülkeye yük olmuyorda eytliler mi oluyor.
anti eyt 11 ay önce
dünyanın hiçbir yerinde 40 yaşında emeklilik yok ama bunlar tutturmuş hak etmedikleri halde erken emekli olmayı istiyor. adı üzerinde: erken emeklilik. o kadar itici geliyorlar ki artık bunları kim emeklilik verirse o partiye oy vermem
turgut 11 ay önce
avrupa avrupa derler ama orada emeklilik 70-75 yaş aralığında. bunlar daha 40 yaşındayken emekli olmak için devlete isyan ediyor. böyle bir dünya yok
Tscan 11 ay önce
Ölene kadar kolelige devam iyi bir gelirimiz olsa bizde istemezdik
Can 11 ay önce
O zaman 40 yaş üstüne çalışabileceği iş versin 20 yaşıdaki 30 yaşindaki üniversite mezunu iş bulamazken 40 yaş üstü nasıl bulsun.işsizlik oranlatı belli avrupada çalıaşn birinin aldığı parada belli
Furkan 11 ay önce
İnsanlar neden erken yaşta emeklilik istiyor? Asıl sorun bu olmalı bence. Ülkemizde ciddi derecede bir geçim sıkıntısı var. Makas çok açıldı. Üretim yok bir şey yok herkes hazıra konmanın peşinde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@