banner560

"Esnafın sıkıntısı bizim sıkıntımızdır"

Çebi: “Esnafımızın sıkıntısı bizim sıkıntımız, talebi bizim talebimizdir. AK Parti olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her daim esnaf kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. 

Gündem 07.04.2021, 14:44
"Esnafın sıkıntısı bizim sıkıntımızdır"

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

İlçe Başkanı Çebi, beraberindeki teşkilat mensupları ile birlikte Kemeraltı’na esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarete esnaflara hayırlı işler dileyerek ihtiyaç ve talepleri dinleyen  Çebi, ziyarette ayrıca hükümetin esnafa yönelik desteklerini anlattı. Esnafın görüş ve önerilerinin kendiler için yol haritası niteliğinde olduğunu vurgulayan Çebi, “Esnaf ziyaretlerini önemsiyoruz. Üretime destek veren, alın teri akıtan herkes bizim için çok değerlidir.” diye konuştu. 

ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ
Pandemi döneminde sağlık tedbirleri gereğince esnafa bir takım kısıtlamalar getirildiğini kaydeden Çebi, “Tüm dünya genelinde olduğu gibi ülkemiz genelinde de pandemi kısıtlamaları esnafımızı olumsuz yönde etkiledi. Ancak, hükümetimiz pandeminin tüm kesimlerle birlikte özellikle esnaf üzerindeki tesirini engel olma adına kira desteğinden doğrudan hibe desteğine, sosyal hizmetler desteğinden kredi desteğine kadar birçok destek imkânı sunmaktadır. AK Parti olarak her daim esnafımızın yanındayız, bundan sonra da esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bugün esnafımızda, hükümetimizin samimiyetine inandığını müşahade etmekten mutluluk duyduk. Bu da bizim çalışma heyecanımızı artırıyor, daha iyisi için gayretlendiriyor.” şeklinde konuştu.

"Esnafın sıkıntısı bizim sıkıntımızdır"


SON BAŞVURU 30 NİSAN 
Pandemi desteklerinin esnafa için birer can suyu olduğunu söyleyen Çebi, 30 Nisan son başvuru tarihli destek hatırlatmasında da bulunarak şöyle devam etti: “Esnaf ve sanatkarlar ile gerçek kişi tacirlere yönelik kira ve gelir kaybı destekleri ve yiyecek içecek hizmeti faaliyetlerinde bulunan işletmelere yönelik ciro kaybı desteklerinde başvuru süreleri uzatıldı. Desteklerden yararlanma şartlarını taşıyan fakat çeşitli sebeplerle başvuruda bulunamayan esnafımız ile işletmelerimiz 30 Nisan 2021 tarihi saat 23:59’a kadar e-devlet üzerinden başvuru yapabilecekler.” ifadelerini kullandı. 

TÜM OLANAKLARIMIZ SEFERBER EDİLDİ
Çebi, Ak Parti’nin hizmet düsturunun halkın gönlüne girmek olduğunu belirterek şunları söyledi: “Devletimiz pandemiyle mücadele kapsamında sağlıktan ekonomiye, eğitimden ticarete kadar tüm olanaklarını sunmaktadır. Bundan sonra da her daim esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

"Esnafın sıkıntısı bizim sıkıntımızdır"Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (17)
serdar 6 ay önce
siz aklımızla alay etmeye devam edin... 10 yıldır esnafım yüzümüze bakan olmadı...
? 6 ay önce
ahhh gardaşım.....senden çok eski esnafım seçim zamanları hariç yanıma uğrayan olmadı......??????
Hasan Usta 6 ay önce
HANGİ ESNAFIN YANINDASINIZ BAŞKANIM BUNU BİR AÇIKLAYIN 13 AYDIR CAFELER LOKANTALAR KAPALI NE YAPTINIZ BİZİM İÇİN ÇOCUKLARIMIZIN RIZKINI KATLETTİNİZ BUNU BİR DÜŞÜNÜN ALLAH cc BÜYÜKTÜR KANDIRMAYIN İNSANLARI YETER ARTIK
sokaktaki adam 6 ay önce
kapattik rahatiz cok sukur
Fatih sağlam 6 ay önce
Senin de sıkıntınsa para versene,yoksa yediniz bitirdinizmi
? 6 ay önce
kesinde öyledir....??????? sanki çocuk kandırıyorsunuz........
Tonyalı 6 ay önce
5 maaş alanların sıkıntısı, cokkk üzüldüm, gece yarısı bir kararname 6 maaş yapın.
Osman Berk 6 ay önce
Dolar 8 TL'yi geçmiş Esnafın yanında olsan ne olacak... Her gün bişey mi satın alacaksın?? Ama tabi sen de "Hep zaten 50 liralık benzin alıyorum"lardansan bilemem:))
Esnaf 6 ay önce
Başladı boş boş atmaya,ağa babasından öğrendi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@